Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Lehet csak így venni babakocsi...

Lehet csak így venni babakocsit hogy a mózeskosár rész nem kellene? Vagy minden baba kocsihoz alap tartozék a mózeskosár? Márciusi baba lesz. Szerintem felesleges a mózeskosár.

Figyelt kérdés
[link] Ha lehet venni akkor hol? Köszönöm a válaszokat.
2015. szept. 8. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Sportkocsiba csak onnét teheted ha más ül.


A hordozó hosszú távon nem egészséges a gerincének, illetve ki is nőheti.


Szerintem a mózes szükséges, hacsak nem döntesz úgy, hogy hordozni fogod.

2015. szept. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Én inkább külön vennék egy 0-18 kgos ülést az autóba, a sportrésszel ráérsz, amíg nem tud ülni, addig meg inkább hordozd, mert neked is, meg neki is az a legkényelmesebb.
2015. szept. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze h lehet... De akkor mindenképp olyat vegyél ami vízszintesig lehet dönteni. Nekünk pl graco ultima van.


Brendon oldalán van egy csomó.

2015. szept. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mi Brendonban vettünk, vízszintesre dönthető sportrész és autós hordozó. Bőven jó volt. Nekünk is márciusi babánk lesz, eleinte hordozás lesz, aztán jöhet a kocsi, én annyit fogok tenni még, hogy veszek egy textil mózest, hogy abban fel tudjam hozni, ha elalszik lent, mert ahol most lakunk nincs lift. A nagy simán aludt hosszasan a ledöntött sportrészben.
2015. szept. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
a mózes nem időjárás kérdése hanem kor kérdése. újszülöttet napi fél órát teheted hordozóba, sportrészbe meg akkor ha már tud stabilan ülni. mondjuk olyan 10-12 hónapos kora körül. az első 4-6 hónapban vagy mózesbe fekteted vagy kell egy olyan babakocsi ami vízszintesig dönthető. szerintem olcsóbbra jön ki a mózes rész mint 2 babakocsi :)
2015. szept. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első 2 gyerekemnek ilyen kocsija volt:

[link]

Ha vízszintesre dönthető az ülés, akkor jó újszülöttnek is, bár a mózes kényelmesebb, de nem kötelező. Harmadik gyerekemnek volt mózese, mert téli baba volt.

2015. szept. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!