Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A babakocsink kartámlája nem...

A babakocsink kartámlája nem átfordítható így háttal lesz nekem a babám születésétől kezdve ez probléma?

Figyelt kérdés
Csak akkor van szemben ha hordozóban van, de ha simán a kocsiban akkor háttal ez baj lehet?
2015. szept. 24. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi baj lenne? Neken az ikerkocsi volt ilyen, mégsem lett baja egyik gyerekemnek sem.
2015. szept. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem baj. néha mellélépsz és ránézel. de úgyis meghallod ha sír :) ha majd ül, akkor meg az arcát ugyan nem látod, de azt igen, hogy pl levette a sapit
2015. szept. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első babás kismama vagyok így nem tudom még, mi hogy működik. Ezért kérdeztem.
2015. szept. 24. 15:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem baj.
2015. szept. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem itthon 3:1-ben kocsim van, de a szüleim kicsit messze laknak és nagyon nehéz a babakocsit szállítani (sok helyet foglal), általában egy hétvégét töltünk ott, és ott van ilyen kocsink amiről kérdezel (kölcsönbe kaptunk, de szerintem nagyon jó kis kocsi, a babám nagyon szereti azt is. Jókat alszik benne. A kupolán van egy kis tépőzáras kémlelőnyílás, én ott szoktam rápillantani.

Én személy szerint a hordozót nem szeretem, szerintem jobb az a babának, ha a kocsiban vízszintesen van, amíg pici (bár ez emberektől függ) ezért a hordozó részét én nem használtam. Tavasszal született a kislányom, de én abba a kocsiba vettem külön puhafalu mózest lábzsákkal (ami télen jól fog jönni), és vettem egy univerzális napernyőt a kocsira, mivel nappal szemben jól jön, mindig sírt ha a szemébe sütött a nap.


Alapvetően szeretem a babakocsit, a kislányomnak sem lehet kényelmetlen, mert jókat alszik benne, szóval szerintem nem lesz baj, hogy nem látod. A babának biztos nem baj, te fogsz emiatt jobban aggódni, de ha van kémlelő nyílás, sokat segít neked is megnyugodni. Remélem tudtam segíteni:)

2015. szept. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó köszönöm szépen a megnyugtatást! A kupolánk teljesen átfordítható tehát ha úgy van el lehet fordítani, de akarok majd hozzá venni én is napernyőt, csak még színben passzolót nem találtam.
2015. szept. 24. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!