Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyiket választanátok a két...

Melyiket választanátok a két babakocsi közül?

Figyelt kérdés

1.

[link]

ezzel a hordozóval:

[link]


2.

[link]

ezzel a hordozóval:

[link]


Tudom, nem egy árkategória a kettő. Szempontok:

- újszülöttet lehessen beletenni mózes és hordozó nélkül is

- 8 kilónál egy grammal se legyen több:)

- lehessen rá csatlakoztatni hordozót



2015. okt. 1. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem jo a link
2015. okt. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
az árat nem néztem de inkább meg sem nézem. az elsőt választanám. mindkettő nagyon jónak tűnik, viszont nekem van egy Chiccom,amiben alul a pakoló ugyanolyan mint neked a 2. képen, tehát nincs kimerevítve ilyen doboz alakúra, és alig fér bele valami, ami meg nagyobb kiesik belőle. Az elsőre szavazok
2015. okt. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a szempontjaidnak mindkettő megfelel, különben nem ezek közül akarnál választani. A Peg perego minőség, nem véletlenül kerül háromszor annyiba, egyértelműen azt választanám.
2015. okt. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Peg Perego Sì.


Kicsit olyan ez a 2 lehetőség, mintha egy Fiat és egy BMW között kellene vàlasztani :)


A pp hordozója adac győztes, meg úgy àltalàban a pp sokkal minőségibb, tartósabb, praktikusabb, mint a hauck. Nézd csak meg élőben. A Sì pedig nagyon jó kocsi, csak nem a legszebb :)

2015. okt. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
sajna nekem a brendon oldala hibára fut azóta is,látom nektek nem...
2015. okt. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hmm nem értem, nálad miért nem megy a link, ellenőriztem, és nekem teljesen jól bejön, ahogy látom, a többieknek is.
2015. okt. 1. 20:45
 7/12 A kérdező kommentje:
Esetleg az oldal megnyitása után frissíts rá, hátha csak a historyban elmentett egy korábbi, már nem létező oldalt.
2015. okt. 1. 20:46
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Lehet, hogy nem a legszebb a Peg Péregósok között, de az egyetlen olyan, amire hordozó is tehető és 8 kiló alatt van:) Legalábbis én másikat nem találtam ilyen súlyban.


Amúgy a PP hordozója csak most lett a legutóbbin ADAC győztes, előtte elég bénán szerepelt ugyanaz a modell, lehet, az isofix ennyit számít, mert az előző asszem még nem volt isofixes. Meg persze ugyebár az ADAC teszteken sosem tudni, hogy ki mennyit perkált... A Hauck is elég jól szerepelt a teszten amúgy.


Valószínű, a Peg Péregót fogjuk választani a könnyű összecsukhatósága, meg a tartóssága miatt.

2015. okt. 1. 20:51
 9/12 A kérdező kommentje:
PP-vel mondjuk az a bajom, hogy nem dönthető teljesen vízszintesbe, míg a Hauck igen:/ igaz, hogy az csak pár hónap, még az fontos, és nem lenne olyan sokat benne, de azért újszülöttként beletenni a nem teljesen vízszintig dönthetőbe... mózest meg nem akarunk.
2015. okt. 1. 21:16
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik megfelel, ha nem akartok mózest. A Peg Peregoval az a bajom, hogy kétkaros. Én nem szeretem, mind a két kezem le van foglalva. Azért nem szerettem, mert a nagyobb gyerekem kezét nem tudtam fogni, mikor a picit toltam. Vagyis fogtam, de akkor meg nehezen toltam a kocsit. Az egybekaros jobb szerintem.

Én szeretem a Baby Design babakocsikat. Neked ez jó lehet: [link] Igaz, sajna 9,5 kg, de talán belefér. Ehhez való hordozó: [link]


Vagy, még a Graco babakocsi is jó, van belőle Travel System is:

pl. [link]

[link]

2015. okt. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!