Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy oldottátok meg a közleked...

Hogy oldottátok meg a közlekedést kis korkülönbségű gyerekeknél? Tesókocsi, egyik hordozóban, testvérfellépő vagy mi a tuti megoldás?

Figyelt kérdés
Kismotor nálunk nem biztonságos, mert néha (ha fáradt) nem figyel rám, valamint egy csomószor odaadja, mert nem bírja. (Hegyes terepen lakunk.)

2012. aug. 29. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekünk fellépőnk volt, de sima terepen lakunk, itt még egy bucka sincs. Hegyen terepen nem gondolnám jó ötletnek.

Néha a picit magamra kötöttem, a nagy ment a babakocsiba, csak ez is elég fárasztó ám.

Tesókocsiról nincs tapasztalatom.

2012. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hegyen = hegyes
2012. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én kisvárosban élek. Ha a centrumba mentem, nagyobb forgalomba,több ember közé, akkor fellépőt alkalmaztam, de csak rövid ideig.(3-4 alkalom)De volt a motor, amit a kevésbé forgalmas helyeken használtunk,hogy ne nagyon fáradjon el a sétában, és amikor zebrához értünk, illetve oda, ahol már több volt a mozgás, a járgányt föltettem a babakocsi kormányára, és a gyerek a kocsi oldalát fogva jött velünk. Visszafelé ue. Forgalomban séta a kocsit fogva, csendesebb helyen moci.Ennyi
2012. aug. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi forgalmas helyen lakunk, Bp belváros. Itt ez nagy szívás, szerintem ehhez nincs jó megoldás, bár tény, hogy nálunk minden összejött. Fél éves a kicsi, 2 a nagy. Azóta próbálunk elköltözni, hogy kiderült, van a picikénk, de még mindig nem sikerült. A házban nincs lift, tesókocsit 2 gyerekkel nem bírok cipelni (még eggyel sem...). A nagy már unatkozik a babakocsiban, a kicsi már most utálja, mert hason fekvős, csak úgy alszik. Fél éves korára már > 8kg, szóval hordozni sem egy leányálom. Nálunk semmi sem válik be igazán 100 %-osan.
2012. aug. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk testvérülőkénk van. Ez egy pótülés, amit a babakocsihoz lehet csatlakoztatni. Ha nem kell leveszed, v felhajtod. Mi az újabbat vettük, mert azt kiegészítővel önálló babakocsiként is tudunk használni. Az alacsonypadlós buszokra is felfér. Ma próbáltam a 2 gyerkőccel élesben. Nekem jobban bejön mint a tesókocsi v a fellépő.

A nagyobb csemete imád babakocsizni, így valami ülős verzió kellett.

2012. aug. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyi lesz a korkülönbség.

Az legidősebb és a középső gyerkőc között 18 hónap van, és a nagyobb nem bírta a gyaloglást, a testvérfellépő nem tetszett neki. Úgyhogy vagy a kicsit tettem hordozókendőbe, a nagyot pedig a babakocsiba, vagy néha fordítva.

A második és harmadik gyerek között 2,5 év van, ott egyszerűbb volt, mert a kicsi kendőben volt, és közben tudtam fogni a nagyok kezét. Ha sok cucc volt, akkor a kicsi kendőben, a középső babakocsiban a legnagyobb pedig sétált.

2012. szept. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6. vagyok.

Még azt akartam írni, hogy a tesókocsit semmiképp nem ajánlanám. Mi kölcsönkaptunk egyet, de borzalom volt, pedig egy márkásabb, minőségibb darab volt.

Egyrészt azért nem jött be, mert sehol nem fértem el vele, nehéz volt kanyarodni. Másrészt pedig azért, mert nagyon nagy súlya volt, és egy padkára felmenni is érdekes mutatvány volt.

Hegyes terepre pedig pláne nem ajánlom, mert oda feltolni biztosan nem kellemes...

2012. szept. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aztán még van az antihumánusnak vélt, de nem véletlenül kitalált gyerekhám.
2012. szept. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!