Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Létezik babakocsi hosszabb...

Létezik babakocsi hosszabb tolókarral?

Figyelt kérdés

Olyan babakocsit keresek, amire testvérfellépőt lehet feltenni, de hogy azt kényelmesen tudjam tolni, hosszabb tolókar kell. Ez szerintetek melyik babakocsinak van? Próbáltam párat, de folyton olyan érzésem van, hogy belerugok a fellépőbe:S

köszi



2015. okt. 5. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Mennyire hosszúra gondolsz? Elég sok olyan kocsi van, aminek fel lehet állítani a tolókart, és szerintem a nagyon drágáknak (2-3százezer) már teleszkópos is lehet. A fellépő az alacsonyabbaknak is útban van, én pl a bevásárlókocsikba is állandóan belerúgok és a sípcsontom egy-egy bevásárlás végére lila lesz. :)
2015. okt. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első vagyok, ezt találtam neked, bár itt nem ír testvérfellépőt, de éppen azt írja, hogy azért nem rúgnak bele a magasabb emberek, mert nincs hátul keresztben tengely... ami pedig a testvérfellépőhöz kéne...


[link]

2015. okt. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!