Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Honnan tudható meg mennyire...

Honnan tudható meg mennyire jó egy autósülés, ha nincs töréstesztje?

Figyelt kérdés
Ami nagyon jó kategória általában isofixes(a mi autónk nem) illetve számunkra megfizethetetlen kategória. Viszont nagyon sok gyerekülésről nincs teszt, aki nem a 100 ezres kategóriájú ülést vette, mi alapján döntött?
2015. okt. 6. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem csak a százezres üléseknek van tesztjük. Nekünk sincs isofix a kocsiban, most ilyen ülésünk van.

[link]

Persze ez sem olcsó ülés, de azért nem százezres és van tesztje. Amúgy már például a Naniáknak is van tesztjük, pedig azok nem annyira drága ülések.

2015. okt. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! )-36 -osat semmiképp nem vennék, én azt vallom, hogy nem tudom elképzelni, hogy egy ülés ugyanolyan jó egy 9 kg-osnak , mint egy 36-osnak. Naniát néztem én is, de elég sok rosszat olvastam róla. Szóval még keresgélek :)
2015. okt. 6. 15:02
 3/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Ja, én csak példának írtam a miénket, az én fiam már 18 kg :). Előtte egy 0-18 kg-os ülésünk volt (6 hónaposan kinőtte a hordozót), az is hasonló árkategória volt. A lényeg az, hogy sok ülésnek van töréstesztje az olcsóbbak közül is, én inkább ezek között keresnék.
2015. okt. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a maxi cosi nem drága ég is fent van az ADAC listán, "jó" minősítésű(amit kapott már a Cyber valamelyik típusa is...)

használtan 10-20 ezer csak vaterán

2015. okt. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

*a Maxi Cosi Cabriofix mit Easyfix kiválíóminősítéssel szerepelt

[link]

2015. okt. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ez utóbbi 40 000.-
2015. okt. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nem mindegyik gyerekülést tesztelte a német / osztrák autóklub, így előfordulhat, hogy nincs külön töréstesztje.

Milyen súlykategóriában keresel?


Halkan jegyezm meg, hogy amit valaki ajánlott maxi cosi cabriofix, az 0-13 kilós, nem tudom, hogy a kérdező hordozót keres-e.

egyébként a maxi cosi sok esetben becsapós, mert ugyan kedvező az ára, de külön meg kell venni hozzá az isofix talpat, ami ugyanannyi, mint maga az ülés, de a kérdezőt ez nem érinti, nem isofixeset keres.

2015. okt. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A Nania nagyon gagyi, nekünk a bababoltban azt mondták, az csak arra való, hogy a rendőr ne büntessen meg.


Rengeteget olvastam az ülésekről mielőtt választottam, végül 9-18- as kategóriában besafe-t vettünk, 15-36-osba pedig Römert. Mindkettő 50 e Ft körül volt.

2015. okt. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
0-18 asat keresek. Mert a hordozót kinőtte, de a 9-18 még nagy :/
2015. okt. 6. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!