Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Budapesten rengeteg bababolt...

Budapesten rengeteg bababolt van, szeretnénk egy párat megnézni, de nem igazán tudjuk merre induljunk. Olyan boltot keresünk, amiben mindenből nagy választék van, hozzáértő eladók és relatív olcsó. Tudtuk ajánlani néhányat?

Figyelt kérdés

2015. okt. 7. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Nekünk a Brendon jött be, ott kedvesek és segítőek az eladók. Az Elefáni viszont mindig gáz volt, nem foglalkoztak velünk, volt, hogy azért nem vettük meg, amit akartunk, mert nem találtunk egy eladót, aki segített volna.
2015. okt. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi az Astiba vettünk meg szinte mindent, Ott mindig kedvesek voltak es segitokeszek. Ha nem vagytok àrerzèkenyek mehettek a Minimanóba is ☺
2015. okt. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Brendon Mini manó mindkettőben kedvesek de a hozzáértés inkább az alkalmazottól függ.
2015. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem jó véleményem van az Elefáni Babadiszkontról, a budaörsi üzletben vettem meg mindent másfél éve. Kedvesek voltak az eladók és segítőkészek, pedig nagyon sokan voltak. A többi üzletüket nem ismerem.
2015. okt. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam mindig mindent egy helyen megvenni, többe is jártam, valahol ez volt jó, valahol meg az. Ha 10 különböző bababoltban nem fordultam meg, akkor egyben sem:-) A Brendonban (Váci út) nagy a választék mindenből, segítőkészek is, de nem a legolcsóbb (persze ki lehet fogni jó akciókat, ill. termékcsoporttól is függ). Érdemes böngészgetni a boltok webáruház kínálatát.
2015. okt. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A Váci úti Brendon eladók szempontjából nem túl jó.A Kangaboo-t (Dunakeszi) viszont tudom ajánlani.
2015. okt. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha nem esik nagyon ki akkor a csepeli bababolt.

[link]

2015. okt. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Minimanó, vagy a budaörsi vagy az M5 melletti Brendon
2015. okt. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ mindenkinek, szombaton útra kelünk és megnézünk egy párat.
2015. okt. 8. 08:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem a babaszafari is bevált. Mindig segítőkészek voltak, és szinte mindent lehet kapni.
2015. okt. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!