Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Budapesten rengeteg bababolt...

Budapesten rengeteg bababolt van, szeretnénk egy párat megnézni, de nem igazán tudjuk merre induljunk. Olyan boltot keresünk, amiben mindenből nagy választék van, hozzáértő eladók és relatív olcsó. Tudtuk ajánlani néhányat?

Figyelt kérdés

2015. okt. 7. 20:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem a Brendonról nincs jó véleményem, igaz én nem budapesti vagyok, székesfehérvári, az itteni Brendon nagyon drága és flegmák az eladók is, ha látszik, hogy nem a legdrágább dolgokat akarod megvenni, akkor vágják a képeket.

A Kamaraerdei utcában (Budaörs) lévő Elefáni szerintem szuper.

2015. okt. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mamas and papas a Szépvölgyi úton a 2. Kerületben vagy a Mammut 2. felső emeletén is van üzletük. Minőségi termékeket kapsz.

www.mamasandpapas.hu

Remélem tudtam segíteni

2015. okt. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!