Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Székesfehérváron bababolt,...

Székesfehérváron bababolt, ahol etetőszék-gyerekülés választék is van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Természetesen a Brandon-t ismerem , de pl. etetőszékből pont azok a márkák nincsenek amik esetleg szóba jönnének, és mindenképp szeretném élőben megnézni, kipróbálni kislányomnak, ezért nem akarom netről rendelni. Hol van még jó bababolt?

Köszönöm!


2012. febr. 1. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!A Nikica bababoltot ajánlanám neked, rengeteg választékuk van,nagyon sok gyártó termékei megtalálható náluk és ha jól tudom, még az ideiglenes áruhiánykor talán rendelni is lehet, de még neten is fent vannak. Ez különben ott van a Csapó utcánál, a kis Tesconak jobbra srégen.A Balatoni útnál a Lidl mögött is volt egy, de azt nem is tudom hogy működik-e még. Remélem tudtam segíteni! Minden jót nektek!! Üdv.
2012. febr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
még valami,ha beírod,hogy www.nikicabababolt.hu akkor ott mindent megtalálsz róluk, elérhetőség stb.... szia.
2012. febr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, megnézzük holnap!
2012. febr. 1. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!