Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ez a fajta hordozó megfelelő...

Ez a fajta hordozó megfelelő újszülött kortól?

Figyelt kérdés
[link]
2015. okt. 12. 12:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
2015. okt. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
NEEEEEEEEEEEEEM
2015. okt. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem egy hasonlóm volt, nem ez a "gagyi", hanem ez a márkás-designos: [link]

Semmire nem volt jó, kidobott pénz, a gyerekem utálta minden korban. Piciként fekve üvöltött, ahogy belepróbáltuk, később csípőn hordozva párszor használtuk, de az meg az én gerincemnek tett be.

Szerintem vegyél kendőt újszülöttnek, az a tuti (mondjuk az én lányom azt se szerette).

2015. okt. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Újszülöttnek hosszú szövött kendő, karikás kendő (ez is szövött), rugalmas kendő a megfelelő hordozó.
2015. okt. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem, semmiképpen, ortopédiailag sem jó így hordozni. Karikás, szövött, vagy rugalmas kendő a megfelelő olyan kötési móddal, amivel függőlegesen tudod hordozni a babát.
2015. okt. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már majdnem megvettem. Van mei tai-on is, de abba nem tudom rendesen megkötni míg ilyen pici. Az amúgy jó, ugye?
2015. okt. 12. 20:29
 7/14 A kérdező kommentje:

[link]


Ez lett volna a másik választásom, de ez is felejtős akkor.

2015. okt. 12. 20:31
 8/14 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a karikás kendő?

2015. okt. 12. 20:34
 9/14 anonim ***** válasza:

Mei tait majd akkortól, ha már önállóan tartja a fejét, addig csak aokat lehet, amiket felsoroltunk: karikás, szövött, rugalmas kendő.


A 7es válaszodban írt valóban felejtős, a 8-as jó, az a karikás.

2015. okt. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk a 8-ashpz annyit hozzáfűznék, hogy nem szabad a babát kifelé hordozni, nehogy úgy kösd meg, ha azt veszed, nekem ez már el is venné a kedvem, hogy ettől a gyártótól válasszak. Még erről a fürdős verzióról sem hallottam, elég furának tűnik az anyaga, de attól még mondjuk lehet jó.


Én inkább használtat vennék a Kenguruk és Hordozó Eszközök eladás vétel csere csoportjában. 9-10 000 ft körül már vannak használtan, vagy néha újonnan olyanoktól, akik ezeknek a varrásával foglalkoznak.

2015. okt. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!