Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit ajánlanátok?

Milyen babakocsit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Január elejére várjuk első kisbabánkat és szétnéztem a babakocsi kínálatban, nem egyszerű választani. Olyan kocsit szeretnék, ami könnyen kezelhető,elsősorban városi használatra, de azért kavicsos részen vagy földúton is tolható legyen. Ne legyen túl nagy és legyen hozzá mózes, hordozó és sportkocsi funkció. Milyen bevált márkát/típust ajánlanátok?

2015. okt. 14. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem Micralite-om van, csak ajánlani tudom :-)
2015. okt. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a válaszolóknak sokat segítene, ha megírnád, hogy neked mi a fontos. Pl.: 3 v 4 kerekű legyen, mekkora összeget szánnál rá...stb.

Tényleg nehéz dönteni a mai kínálat mellett, mi tavaly voltunk ebben a helyzetben. Mire rátaláltam a számunkra tökéletes babakocsira, már majdnem megszületett a lányunk :) (kb 3-4 héttel előtte lett meg)


De hogy válaszoljak is: Nekünk Bebetto kocsink van és most is imádom. Ha kellene, most is e mellett döntenék.

2015. okt. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért nem írtam több szempontot, mert nincs tapasztalatom, így nem tudom, h. a 3 vagy a 4 kerekű a praktikusabb, mit kellene még figyelembe venni.
2015. okt. 14. 22:05
 4/7 A kérdező kommentje:
Árban nyilván legyen jó az ár-érték arány. Ha jó a minősége és az ár tartalmazza a mózest, hordozót,sport funkciót és egyéb kiegészítőket, olyan 150-170-ig ok. De ezt sem tudom, hogy a 80-100ezres annyival rosszabb??
2015. okt. 14. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem kezd ott, hogy bemész egy boltba és nézegeted, hogy mi tetszik.

Nálam pl csak 4 kerekű jöhetett szóba. (Toltam 3 kerekűt is egy ismerősnél és nekem nagyon instabilnak tűnt. Ezért is érdemes egy boltban tologatni párat, hogy mi jön be nektek.) Fontos volt, hogy a tolókar egyben legyen, a hordozó rátehető legyen a kocsi vázára, felfújható legyen a kerék és állítható legyen a tolókar magassága. Ja és ez férjen bele kb 80e-be. Nekem nem volt fő szempont a súlya, mert sokat nem kell emelgetni.

2015. okt. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ez a fajta van, Több szinböl es mintabol lehet valasztani. Mi nagyon szeretjük. Könnyü összecsukni, szetszedni.Van hozza mozes, hordoz es sportresz is.Mar a masodik gyerköcünket tologtjuk benne:)Nagyon strapabiro, nagy kerekei vannak,barhol lehet tolni. Es az aljan jo nagy pakolos resz van,nem kell a boltbol a nagy szatyrokat cipelnem :)

2015. okt. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az igénye. Szerintem is be kell menni sok boltba és kipróbálni. Ne legyél szégyenlős,vetesd ki velük,tologasd,nyisd ki,csukd be,az embernek zúg a feje a kínálattól,gondolom felesleges dolgokért nem szeretnél plusz pénzt kiadni,de egy rossz választás nagyon megkeserítheti a mindennapjaidat. Annyi pénzért amit írtál már nagyon jó kocsit lehet kapni. A neten is sok oldal foglalkozik a témával,olvasd el. Ami nekem szempont volt,mózes,hordozó és sport rész legyen az árban. 4 bolygósítható kerék(a 3 kerék nekem sem jött be,össze-vissza gurult,tényleg instabil volt,)a tolókar egyben legyen, emelhető,dönthető legyen(bár ezeket már más is írta),nekem nem volt fontos,hogy két irányba tolható legyen(nem is hiányzott). Nagy legyen a bevásárló kosara, kérdezd meg milyen kiegészítőket lehet venni hozzá(a mi kocsinknak elég vastag és ráadásulnem kerek a váza,így nem tudtam venni hozzá esernyőt,ezt hiányoltam egyedül.). Nekünk Chicco Trio Tour4 van,nagyon szeretem. Nagy előnye a Chicconak,hogy adnak egy adaptert a mózeshez(ez is beköthető az autóba) és egy talpat a hordozóhoz. Csak a talpat kell rögzíteni az autóba(azt bent hagyod), és a click-clack rendszerrel csak rácsatolod a talpra, utána egy gombnyomással le tudod szedni,és szintén egy click rácsatolni a vázra a hordozót. Tehát nem kell minden alkalommal befűzni magát a hordozót,elég egyszer a talpat. Nekem ez nagy könnyedség volt. Több kocsinak is van ilyen rendszere,csak nem tudom,hogy ilyen befűzhető talp van-e hozzá. Huzatot is nézd meg,legyen levehető,mosható. Olvass itt is sok kocsis kérdést,én is azt csináltam anno, mások tapasztalatait,véleményét elolvastam,és tudtam mire figyeljek,mit próbáljak ki rajta,az én igényeimhez igazítottam a kocsit, amiről sokan írták,hogy rossz,azt meg sem néztem,vagy pusztán azért,hogy tudjam milyet nem szabad venni. Ügyesen válassz!
2015. okt. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!