Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik travel systemet vennéte...

Melyik travel systemet vennétek a brendonos kínálatból?

Figyelt kérdés

[link]


Brendonban fogunk vásárolni kedvezmény miatt, így ebből a kínálatból választhatunk. Ti melyiket vennétek az alábbi szempontok alapján:

- legyen jó ár-érték arányú, max. 200-250 ezer ft mindennel együtt

- kocsiba egy kattintással ki- és betehető legyen a hordozó

- minél könnyebb legyen a súlya, mert lépcsőn is kell majd fel-le cipelni

- könnyen összecsukható legyen, kis helyen is elférjen

- lehet egybe- de két külön karos is, a lényeg, hogy egy kézzel is lehessen navigálni

- 4 kerekű legyen, ne 3

- minél tovább lehessen használni, férjen bele a gyerek minél tovább

- városi használatra lesz, földes/kavicsas utat csak minimálisan kell bírnia


Ezek alapján ti melyiket választanátok? Van olyan, amit semmiképpen nem ajánlotok?



2015. okt. 15. 10:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Peg Peregonk volt. Pontosan ugyanolyat már nem lehet kapni, de a mostaniak is hasonlóak. Én nagyon elégedett voltam vele, minden részével.
2015. okt. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Ez nem tűnik rossznak, csak kicsit tartok a súlyától:

[link]

2015. okt. 15. 11:06
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Kis mértékben az is befolyásol(hat)ja a döntést hogy mikor fog megszületni. Kb 14-18 hónapos korig szokták használni ezt a fajta babakocsit ha lépcsőzni kell vele vagy autóba betenni. Általában ha a gyerek már jól ül és éppen nincs nagyon hideg idő akkor praktikusabb az esernyőkocsi.

A PP mellett szól a merev falú mózes és a szervízháttér. Az Isofix talp a PP esetében +33.000Ft, azt kalkuláld bele.

2015. okt. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is peg peregom van, imádom, én a 2-ra cipelem mózessel, gyerekkel együtt :)
2015. okt. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ú de drága az isofix. Árban még pont beleférnénk a keretbe ezzel együtt is, de megéri ennyit adni érte?
2015. okt. 15. 11:11
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Használtan kb a negyedéért megkapod, nagyon jó minőség, az enyém már a második gyereket szolgálja :) Nézz szét a neten.
2015. okt. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Februári babának lesz.
2015. okt. 15. 11:33
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Nekünk nem kellett semmilyen rögzítőtalpat venni, pedig szerintem ugyanígy nézett ki a hordozó.
2015. okt. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mi kb ezen szempontok alapján választottuk az ABC Design Mamba-t. Nagyon szeretjük. A mózes pl tök nagy, nem kicsi a gyerekem, de több mint 7 hónapig használtuk, a sport rész is kényelmes.
2015. okt. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
8: talp nélkül is be lehet kötni az övvel. A talppal valamivel egyszerűbb, nem kell hajolgatni.
2015. okt. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!