Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen nadragot vegyek? A...

Milyen nadragot vegyek? A csipofazon mar nem jo, nem tudom begombolni/zippzart osszehuzni, a brendonos kismama nadrágot pedig lazanak/nagynak érzem?

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 14:00
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy hogyan alakitsam at a nadragjaimat?
2014. máj. 21. 14:00
 2/9 anonim ***** válasza:

Sima befőttesgumit, vagy legjobb a kalapgumit hurkolj rá a gomblyukra, majd akaszd rá a gombra. Ezzel kb. 2-3 cm-t nyersz és egy-két hónapot. Ha nem hízol (hátul) elvileg jók lesznek rád az eddigi nadrágjaid.

Itt a jóidő - hordj szoknyát, azt lejjebb tudod húzni egy hosszabb polóval. ne a Brendonban vásárolj, mert nagyon drága - menj baba-mama bizibe, turkálóba, internetről - 3-4 darabot megkapsz egy brendonos áráért - max.4-5 hónap hordásról van szó.

2014. máj. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gumis derekú nadrág? Bár nekem még nem túl nagy a hasam, eddig bevált. Boldog babavárást :)
2014. máj. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én apródon vettem a 12. héten 2 nadrágot, mert bár összeértek a naciim, de kellemetlen volt a gombnál, úgy éreztem, hogy nyomják a méhem. XS-es nadrágokat vettem ugyanolyanok, mint a többi nadrágom, csak van az a rugalmas ruha anyag a derékrésznél. Nem csúsznak le és még most is hordom őket 29 hetesen. Van egy kantáros nacim is, 2 méretben állítható a pocak miatt a gombolása oldalt. A legelején kicsire volt állítva és lötyögött, most a nagyobbra van állítva és még éppen jó. Érdemes neten keresgélni.
2014. máj. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is vettem 3 db kismama nadrágot, de mind lecsúszott egy idő után. Én egy fekete elegánsabb melegítővel oldottam meg. Valamint bővebb szoknyákkal (nyáron) esetleg ilyet is nézhetsz, de ezt nem próbáltam. [link]
2014. máj. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ne költs nagy összegeket kismamaruhára, mert nem éri meg. Én vettem farmerhatású legginset, gumis derekút. az tök jól is néz ki és nem volt drága. Egyébként meg gumis szoknya, ha már itt a jó idő. A neten keresgélj, a Brendon pofátlanul visszaél a kismamák helyzetével.
2014. máj. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kismama nadrág, annak a dereka felér akár a hónaljadig. Ha nem jó úgy, vissza tudod hajtani egy picit.
2014. máj. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én h&m-ben vettem kismama farmereket, olyat aminek pamut gumis betét van a hasán és kb. a hónaljamig fel tudom húzni. Már a terhesség legelejétől tudtam hordani, mert bár még rámjöttek pár hétig a régi gatyáim de nagyon kényelmetlenek lettek hamar (ikreket várok). Tök menők vannak amúgy, mindig rácsodálkoznak az ismerőseim hogy ezek terhesgatyák.
2014. máj. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jeggings, leggings? Mindegyik gumis derekú.
2014. máj. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!