Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért akkora nagy dolog hogy...

Miért akkora nagy dolog hogy BRENDONOS az etetőszék, hinta, babakocsi stb? Nekem már egy kicsit sok ez. Van attól jobb cucc is, nem kéne annyira nyomni ezt a Brendont. Ráadásul mert Brendonos még drágább is!

Figyelt kérdés
2013. dec. 4. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én még senkit nem hallottam dicsekedni, hogy Brendonos cucca van.
2013. dec. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a dicsekedésre gondoltam,hanem pl.a hírdetésekre.Hogy odabiggyesztik hogy "Brendonos"
2013. dec. 5. 00:03
 3/5 anonim ***** válasza:
:/ szerintem az olcsóbb X márkájú dolog is lehet ugyanolyan jól működő mint a drága nagy márkájúak!
2013. dec. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen hirdetésekre gondolsz, nekem nem szúrják a szemem, nem is találkozok vele. Használt dolgokra gondolsz?


Egyébként szerintem azért emeli ki egy hirdetésben, aki kiemeli, hogy tudd, hogy egy megbízható minőségű terméket árul, mert ez így van. Elég sok minden vettem már ott (egyébként hozzáteszem, hogy sokmindenben olcsóbb, mint egy hipermarket, akciónál meg pláne, pl bébiétel, de pl mosószert is vettem már ott nagyon olcsón) és a minőség kifogástalan, mert szűrik a termékeket, márkákat. Emiatt valóban lehet hogy sok minden drága, mert az adott márka drága, de meg lehet találni az olcsóbb alternatívát is szerintem. Szóval nem azért drága, mert brendonos, hanem mert a márka, amit a brendon árul, az drága....és garantáltan jó minőségű...

2013. dec. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Marmint a Brendon marka vagy a Brendonban arult markak? Mert a brendon nem olyan draga, es persze, hogy van sokkal jobb. En a brendonban szoktam vasarolni, mindenfele markat, nem a brendonos a legjobb. Pl. etetoszeket is ott vettunk, de peg perego prima pappat. Es sorolhatnam. En nem vettem eszre, hogy olyan divat lenne ez.
2013. dec. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!