Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Altathatom ebben a mózesben...

Altathatom ebben a mózesben szerintetek a 4-5 hónapos babát? (link)

Figyelt kérdés

[link]


1 hónapig kell majd megoldanunk a máshol alvást, ahol nem lesz kiságy, és a szobába nem fér el semmi, max. egy ilyen mózes az ágy mellett. Az ágy két személynek is majdnem szűk, magunk közé nem tudjuk odatenni. Szerintetek jó megoldás, ha ebben altatjuk majd?



2015. okt. 15. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem altathatod benne, nem lesz semmi baja.
2015. okt. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem fér beleférni, szűk lesz már neki. legalábbis ezeket olyan 3-4 hónaposan kinövik.

de járj utána mekkora és próbáld viszonyítani az eddigi növekedéséhez

2015. okt. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Még pocakban van, csak igyekszünk előre tervezni:)
2015. okt. 15. 18:46
 4/8 anonim ***** válasza:
1 vagyok az en kislanyom 4 honapos es siman elfer benne :)
2015. okt. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hós koráig volt a mózesben. (Babakocsiban) Téli baba volt, simán elfért benne overálostól, pedig hosszabb volt az átlagnál. A PP mózesei nem kicsik, masszívak. Az árukon is látszik.
2015. okt. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha Peg Perego mózes, olyan, amilyet linkeltél akkor simán!

Szinte a legnagyobb a mózesek közül, kényelmes, tágas!

2015. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, Peg Perego, a Pliko Switch Easy Drive-hoz való hordozóról van szó.

Köszönöm a válaszokat!

2015. okt. 15. 20:53
 8/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Nekünk ugyanez a babakocsink volt. Csak más színben. Ugyhogy biztosan jó lesz a mózes erre az átmeneti időszakra. Fogd fel úgy,mintha bölcső lenne. Szerintem azok is hasonlóan kuckósak.
2015. okt. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!