Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Nagyon rossz, zavaró, ha nem...

Nagyon rossz, zavaró, ha nem bolygósítható egy babakocsi kereke?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősünktől megkapnánk jelképes összegért a babakocsijukat. Jól jönne, mert annyire nem állunk szuperül. Amúgy nagyon tetszik, van hozzá mózes meg sportrész, a színe is szép és tényleg majdnem ingyen lenne, csak az a baj vele, hogy fix a kereke, nem bolygósítható. Ez nagy baj, szerintetek? Nagyon zavaró? Inkább ne kérjük?
2015. okt. 27. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
én használtam olyat, ha nem zavar hogy nem lehet vele kanyarodni, akkor tökéletes...egyébként használhatatlan
2015. okt. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Számomra nagyon zavaró lenne, Főleg akkor, amikor már a baba is nehezebb. Ha módod van rá, próbálj ki egy fix kerekes, és egy bolygósítható kerekes babakocsit. Zongorázni lehet a különbséget.

Én a helyedben körülnéznék, hogy azért a jelképes összegért milyen használt babakocsit vehetnék. ennek fényében döntenék.

2015. okt. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Én utáltam. Hamar le is cseréltem.
2015. okt. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Nekünk is volt, alig használtam, mert használhatatlan volt...
2015. okt. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
En pont a bolygokerekeset utaltam, a fix vált be.
2015. okt. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem lehet vele normálisan meg se fordulni. Nekünk is ismerőstől lett de katasztrófa vele közlekedni, szűk helyen. Gyorsan le is cseréltük. Nagyon jó árban lehet használtan már venni jó kocsikat. Járj utánna és próbáldki előtte. Amúgy függ hogy hol fogsz vele közlekedni, ha szélesebb utakon fogod használni nem lényeg.
2015. okt. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Inkább veszek egyet használtan akkor :)

Köszönöm!

2015. okt. 28. 08:42
 8/8 anonim ***** válasza:
egyetértek. nagyon borzalmas a fix kerék. és általában előbb kezd el húzni,valamelyik irányba,mint hogy lecseréld ,mert már megy a gyerek..
2015. nov. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!