Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsit keresek ami jó...

Babakocsit keresek ami jó terepre, melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Fontos szempont lenne a nagy kerekek, nagy mózes mert a lányom is 58 cm-el született, elől bolygósítható, és egy kézzel irányítható mivel a nagy is csak 2 éves lesz mire születik a tesó. Leginkább használtat vennék.

Előre is köszönöm a tapasztalatokat.



2014. jún. 8. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Bebetto Solaris:

[link]


Használtan is láttam az olx-en.

2014. jún. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Cam Cortina X3 tris(sogornömnek volt), Bébé Comfort High Trek(ilyet akartunk de nekünk tul nagy), Hauck Viper( ilyet vettünk vegül, nagyon jo!)
2014. jún. 9. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, solarisról azt hallottam nagyon pici a mózese és akkor már nekem nem jó, pedig nagyon tetszene. Várok még tapasztalatokat!
2014. jún. 9. 08:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Espiro Atlantic. Jó nagy kerekei vannak, az első bolygósítható. Elég tágas a mózes része is. A sport rész is jó nagy. Mi szerettük.
2014. jún. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 H.Orsolya ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babako..


Nézd meg ezeket, hátha valamelyik bejön. Nekünk a Raptor nagyon be jött :) terepre is

2014. jún. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!