Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek a Baby Lux...

Mi a véleményetek a Baby Lux márkájú babakocsiról?

Figyelt kérdés
2015. okt. 31. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem 5évvel ezelőtt volt baby lux babakocsim,imádtam de nagyon nehéz és ha nagyobb a baba úgyis sport babakocsira fogod cserélni, mert ezt lehetetlen használni sport babakocsiként.

Ajánlom helyette a Bebetto Nico márkájú babakocsit, aminek a sportrészét is használhatod újszülött kortól, ha még pici a baba, a vázra szerelhető hordozó is jó neki.

Feleslegesnek tartom a mózeses babakocsikat,nem tudja az ember kihasználni, én ezért szavazok az olyan babakocsira, aminek hordozó és sport része van.

Használtan, jó állapotban lehet kapni az interneten olyan árkategóriában, mint a baby lux.

2015. okt. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem egy szép darab.
2015. nov. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia! kezdetek kezdetén én rengeteget kutakodtam, egy darabig pierre cardin tetszett, de nem hajtható le teljesen a háttámla (tehát egészben hajtható a sportrész, nem vmi kényelmes, és kicsi a mózese az én lányom nagyobb volt és gyorsan nőtt, szerencse, hogy nem az lett)

Szval: babylux-ot láttam és hasonló kaliberűeket, nagyságilag annyira nem vészes (enyém sokkal nagyobb:D) de viszonylag újak votlak és már mindenhol nyekergett recsegett.....nagyon soknak sima háló a csomagtartója egyáltalán nem stabil. ránézsére (tény csak ránézésre) a nagy kerék eléggé hívogató de nagyon "kemény" ergó pattog.

az én választottam, abc design turbo s6, mielőtt mondanád dehát az nagyon drága, tény drága, de nem is újonnan vettem, használtan, maxi cosi hordozóval 55-ért :) (ha érdekel honnét írj privit)

hátrányok: nehéz és nagy (széles)

előny nagy :D a lányom 5 hónapos koráig vígan elvolt a mózesben :) pedig nagy lányunk van. kerekei tömör gumi iszonyat jók 2 batár nagy hátul 2-2 dupla elől (a turbo s4 ugyanez csak elől 1-1 van, nem dupla) lengéscsillapító, tudom sok babakocsiban van de ez ér is vmit :)


[link]


nekem ez van csak keki színben.

ami még jó: sportrész állandóan rajta van, arra kerül rá a mózes, ebből kifolyólag teljesen le tudod dönteni a sportrészt. a csomagtartója nagyon erős, lidlből simán hazahoztunk Férjemel 1 "rekesz" almalét :) és még más is volt benne (nagyon sok babakocsira pl pierre cardin !-el van ráírva h 2,5 kg......az semmi)

rengeteg jjó oldala van még de nem ez volt a krédés.....szal inkább úgy írom ezekre figyelj és akkor témánál maradunk :)

szal bocsi az offért

2015. nov. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Koszi a válaszokat,végül nem ezt a babakocsit választottam hanem egy Baby Merc Junior Plus-t, igen tudom ezek szinte egyformák csak a nevük más na meg sokan mondják hogy ezek a lengyel babakocsik nem valami jó minőségüek,de sajnos nem futja 100ezres babkocsira, amúgy teljesen meg vagyok elégedve vele ma ki is próbáltuk és eddig szuper.
2015. nov. 6. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!