Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyi idös volt a babátok,...

Mennyi idös volt a babátok, amikor lecseréltétek a nagy babakocsitokat egy kisebbre?

Figyelt kérdés

Természetesen csak azokhoz szol a kérdés, akik ezt megtették.


Quinny buzz babakocsink van, nagyon szeretjük, de rengeteg helyet foglal és rossz ki be rakorgatni a kocsiba. 1 éves a gyerköc, szeretném lecserélni egy quinny zappra. Szerintetek korai? Még nem megy önálloan, de szerintem hetek kérdése. Babakocsiban már nemigen szokott aludni egyébként.


2015. nov. 1. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Á már nem korai nektek.

Mi első gyereknél 6 hónaposan, 2. gyereknél 8 hónaposan cseréltük le a nagy babakocsit sport babakocsira (ekkor tudtak önállóan ülni).

2015. nov. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lecserélheted már.
2015. nov. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi kb. 15 hónapos korában. De ha már tud ülni, akkor korábban is lehet szerintem.
2015. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi 9 hónapos korában vettünk esernyőkocsit, mert teljesen stabilan ült már, elég nagy is volt a mérete, hogy jól álljon a kocsi pántja rajta (nem a fülétől indult már) és ugyan a nagy kocsit már korábban leraktam, mert nem fértünk tőle (hordoztam magamra kötve 3 hótól), de jött a tesó és nem tudtam már hordozni sem. Szóval 9 hótól lett kiskocsink és szerintem nektek is már bőven jó a másik kocsi.
2015. nov. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jöhet a kisebb kocsi nyugodtan. nem a járás számít hanem az ülés.
2015. nov. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1 éves korában vettem egy olyan sportkocsit, amit vízszintesen is lehet dönteni, így ha elalszik, akkor le tudom fektetni.

Quattro Makalu kocsit cseréltem Hauck sportkocsira.

2015. nov. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10 hónapos korában kezdtük el használni a sportkocsit,addigra már bőven szépen ült egyedül.
2015. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!