Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi kerekét hol lehetne...

Babakocsi kerekét hol lehetne kicseréltetni?

Figyelt kérdés
Babakocsi szervizben kicserélik? Budapesten van valahol ilyen hely? Nagyon elkoptak a kerekei, már menni is nehéz vele.
2015. nov. 4. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
nekünk eltört a Chicco kereke, keréktartó villa kellett hozzá, a magyarországi forgalmazót kerestem meg vele (Babycare), és be is szerezték, habár egy hónapot kellett rá várni, ráadásul 9000 Ft csak egy nyavalyás elem. De nyilván még így is jobb mint újonnan megvenni 300 000 Ft-ért.
2015. nov. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen kerék? Nekünk a Quinny Buzz hátsó kerekei felfújhatóak és gyerekbicikli méretűek. Bicikli szervizben cseréltettük ki a gumit és a belsőt is.

náluk: [link]

2015. nov. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen babakocsink van, ennek a márkának nincs magyarországi szervize, de gondoltam, hátha valahol tudnak neki új kereket adni. Nagyon szeretjük, nem vennénk újat, de már elég katasztrofálisan néz ki a kereke.

2015. nov. 4. 13:06
 4/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok..miért kell lepontozni? mert segítenék a kérdezőnek??


kérdező, nem baj ha nincs szervíz, ezt a Bergont hívd csak fel, mint importőr, ha valaki, hát ők be tudják szerezni. Tudod a pontos típusát?

2015. nov. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!