Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Unisex színű babakocsit...

Unisex színű babakocsit szeretnék venni, tetszik a piros, de nem szívja ki a nap?

Figyelt kérdés
Azon gondolkozom, hogy ha veszek egy piros színű babakocsit, és második gyerkőcnek fiú születik, a használat során nem szívja ki a nap és nem lesz rózsaszín? Mert ha pl. világos zöldet veszek és azt szívja ki a nap az nem olyan vészes, mintha egy rózsaszín babakocsiba kéne tologatnom a fiú babát. Mennyire jellemző, hogy a nap kiszívja a babakocsik színét?
2015. nov. 6. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Anyagminőség-függő.

Ha normális anyagból készítik, nem fakul ki.

2015. nov. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
nyugodtan tolhatod a fiad rózsaszín kocsiban is. tudod a színek nem nemhez kötöttek, és a fiadnak nem lenne tőle semmi baja.
2015. nov. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A fiamnak persze hogy mindegy, fel sem fogja, de én nem érezném jól magam ha rózsaszín babakocsiban tolnám őt.
2015. nov. 6. 20:09
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem a 300 ezer ftos chiccomat pl kiszívta...szintén piros..amúgy kb. teljesen nem érdekel hogy kiszívta a nap, ez a legkisebb gondom vele :)
2015. nov. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A mienk sötétszürke-piros volt és kiszívta a nap, de nem rózsaszín lett, hanem inkább halványabb piros, narancssárgás.
2015. nov. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is anyagfuggo.A quinny-t amit hasznalunk egyaltalan nem szivta ki a nap, pedig ahol mi elunk sut boven:) A nagyobb fiammal 3 babakocsit hasznaltunk, azokon sem vettem eszre, hogy valtozna a szinuk.
2015. nov. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!