Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arrol, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arrol, ha egy lany elpirul?

Figyelt kérdés

Ha fiuval beszelek (akkor is ha nem tetszik) elpirulok. Es akkor is,ha egy nagyobb tarsasagban vagyok, nekem kell beszelni,mindenki ram figyel. Mit lehetne ez elen tenni? Illetve mit gondoltok,ha egy lany elpirul?

Elore is koszonom a normalis valaszokat:) 15/L



2015. márc. 23. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
semmit -.-'
2015. márc. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress neten erre praktikákat, illetve próbáld meg megtanulni valamilyen szinten konrollálni.
2015. márc. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 opened paradise ***** válasza:

Szerintem aranyos.

Amúgyis szeretem,mikor valaki zavarban van,akkor leszek igazán elememben.

2015. márc. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha valaki elpirul, azt jelenti, hogy kapcsolatban van az érzemeivel.

(Szerintem ez nem baj, meg aranyos is lehet.)

O.o

2015. márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ez normalis,es a lampalaz okozza,de nem biztos hogy elpirulsz,lehet hogy csak Te hiszed azt,de nekem is volt ilyen.Nem tudsz ellene semmit tenni,de ez majd valtozik.
2015. márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!