Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mit gondoltok a Stokke babakoc...

Mit gondoltok a Stokke babakocsikról? Külsőre, hasznosságra? Stokkés anyukák/apukák, megbántátok vagy örültök a babakocsi választásotoknak?

Figyelt kérdés

Mi most vettünk egy Stokke XPloryt (még nem született meg a babánk, de már a célegyenesben). A köztünk levő magasságkülönbség miatt (állítható mindene) és a gyerek magasan fekvése/ülése miatt választottuk főként. Meg azért, mert egy kézzel mozdítható, így ajtókon be tud az ember menni boltokba. Nem akarjuk "terepen" használni:)


Aki már használta vagy látott ilyet, mit gondol a kocsiról?



2015. nov. 22. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rettenetesen ronda. De ízlések és pofonok... :)

Boltban kicsit tologattam. Könnyű irányítani tényleg. Nem hiszem, hogy annyival, mint amennyivel többe kerül. Mi egy Touragoo Flamet vettünk. Ennek is állítható a tolókarmagassága. (Párom 190cm, én 170cm, nagymama 155cm, nagylányom 140cm és mindenkinek van megfelelő beállítás.) Mi fogjuk terepen használni, így olyat kerestünk ami bírja.

2015. nov. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ennyit nem ér egy babakocsi, persze nekem más a szemszögem, mert az autóm se került ennyibe. Egy hordozókendő sokkal hálásabb minden szempontból.
2015. nov. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem barátnőmének az volt, ő anno nagyon beleszerelmesedett és csak ez volt az álma, viszont utána annyira nem volt elszállva tőle. Azt monda,hogy a sportrészt szerinte nagyon rövid ideig tudták használni, mert kicsit és nem volt kényelmes a gyereknek. Így ők vettek utána kb. 20 ezerért egy esernyőre csukhatót.

Szóval szerette, mert sok előnye van, de azt mondta,hogy ennyit nem ért.

2015. nov. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Itt minden második nőnek ilyen van kb. Olyan viccesnek látom őket. Vannak ennél praktikusabb kocsik is. A mi gyerekeinknek kicsi lett volna, a nagyobb kocsinkat pedig nem tudtuk kihasználni, a tökéletes babakocsink egy maxi cosi esernyő kocsi lett végül. Én is elég rága kocsit vettem anno, de a Stokkekrol azt gondolom hogy meg lehet indokolni mdennel, miért szánnak rá annyi pénzt, de inkább mutatóba veszik. Sokkal jobb kocsik vannak abban az árban. Ha te szeretni fogod, tök mindegy amúgy mit gondolunk róla. A magassága miatt szerintem még veszélyes is amúgy + nálunk a villamossínek is terepnek számítanak.
2015. nov. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt, de eladtam.

Imádatom tárgya volt, így nem is került más kocsi szóba, csak ez!


Nem napi használatra lett kitalálva....

Megjelenni vele...na az más tészta, tökéletes tömegmegosztó az biztos :) ezen sokszor jót mosolyogtam magamban, de, hogy tényleg nem praktikus az biztos.

Most már így a 3. babát várva meg sem fordulna a fejemben, mert tudom mi az amit egy kocsitól várok.


Mi amúgy 7 hónapig használtuk, cakk-pakk minden volt hozzá, jézuskától-kispuskáig, alig féláron adtam el, nem volt jó biznisz :(

2015. nov. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!:)


5: mi az, hogy nem napi használatra van kitalálva? el fognak fáradni az anyagai? törik? mi már egyik éjszaka suttyomban kitoltuk itt a környékre és elégedettek voltunk. eddig...aztán lehet, hogy mi is megbánjuk, lehet, hogy nem:)


(csak egy gyerek fogja használni)

2015. nov. 22. 17:45
 7/9 anonim ***** válasza:

5 .vagyok

jaj, nem, nem az anyagokkal van baj...


Hanem nem praktikus pl. ha elmész boltba, játszótérre stb...

de ez úgyis használat közben derül ki, mert mindenkinek mások az igényei.


Engem pl. zavart, hogy nincs az a hagyományos kosara (pedig előtte kifejezetten tetszett ez a tulajdonsága, de amikor "kiabál" a baba, te rohannál és csak bedobnád a kosárba ami a kezedben van...na ilyenekre gondoltam a napi használatnál.


Tolni álom, a hepe-hupákat is elég jól bírja

2015. nov. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nagyon köszi a részletes választ, totál félreértettelek:) nekünk van hozzá egy hátizsák, ami az elején van, abba lehet csak úgy beledobálni cuccokat:) na majd kiderül, ha benne lesz a gyerek!:)


nekünk az tetszett a legjobban, hogy szemben lehet velünk, szemmagasságban a baba, és később ezen változtatni is tudunk.

2015. nov. 22. 18:58
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked tetszik es atgondoltatok, hogy mire fogjatok hasznalni, igy azt gondolod, hogy megfelel minden igenynek, akkor biztosan jo lesz.

A minosegevel semmi gond, sok dologban praktikus.


Mi is megneztuk, szoba kerult a stokke, az icandy es a bugaboo.

A stokke vegul hamar kiesett, mert en naponta bevasarolok, illetve a nagyobb gyerekeket hozom-viszem, altalaban kocsi nelkul, emiatt nekem muszaj, hogy legyen hova pakolni. Ha ez nem lenne szempont, akkor sem tetszett volna az XPlory, mert (bar tudom, Hogy ez az egyik nagy elonye), en felnek attol, hogy kiborul a gyerek. Tudom, hogy nem tud, probaltam is uzletben, sot, a baratnom gyerekevel is, de nekem akkor is rossz erzesem volt.

A Crusi jobban tetszett, csak vegul eleg neheznek talaltam teljes felszerelessel. Az iCandy Peach ugyanez, nagyon szuper, nagyon tetszik, de nem csak babahoz fogom hasznalni, nem akarok sportbabakocsit venni fel ev mulva, szoval jobb lenne picit konnyebb, pocit keskenyebb.

Ezert maradtam en a Bugaboo-nal.


De ezek az en szempontjaim. Mivel mar van ket gyermekem, igy kb egy A4-es oldalt tele tudnek irni, hogy mit NEM akarok, mert szemely szerint nekem az nem jo.

Tehat ezt tenyleg neked kell megtapasztalni.

2015. nov. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!