Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Maximum 90 ezerért milyen...

Maximum 90 ezerért milyen babakocsit vennél újszülöttnek, amihez van hordozó, mózes és sport rész is?

Figyelt kérdés
2016. febr. 3. 07:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekünk ilyen van, nagyon szeretjük, könnyű, könnyen irányítható. Ár érték arányban a legjobb!

2016. febr. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi Hauck Lacrosse babakocsit vettünk 75 ezerért, de ez le volt árazva, utolsó darab volt, mert amúgy 100 fölött árulják. De ki kell fogni az ilyet, nézelődni kell, lehet ilyesmibe botlani.
2016. febr. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

én imádtam az espiro vector lite-unkat.

lite-hoz ugyan nem volt hordozó akkoriban, de lehetett hozzá külön venni.


ez alapján most is... uhhh, látom nem férne bele a keretbe. akkoriban nem volt ennyire drága. esetleg használtan kapsz ennyiért.


nekem még a jane matrix babakocsik jönnek be. de ezt is max használtan tudsz venni, talán nem is gyártják már.

2016. febr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Használtan peg perego, chicco, jane, maxi cosi/qunny. Nekünk peg perego p3 volt, én is használtan vettem, nem is látszott rajta.

Olyat nem vennék, ahol a mózes=sport rész, csak átalakítva.

2016. febr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyi a kereted, a helyedben én is inkább használt prémium kategóriát vennék.Maxi Cosi, Inglesina, Quinny stb...
2016. febr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekünk is MamaKiddies van, szeretjük is, könnyű irányítani, megy árkon bokron (sárban, hóban).


Ugyanakkor a bevásárlóhálója semmit se ér, nehéz hozzáférni és kicsi is, valamint ha sokat autóznánk, akkor külön hordozót vettünk volna, mert amit adnak hozzá, az 0 biztonsági szempontból (6 hónaposan már kényelmetlen volt neki, addig 2-szer használtuk).

2016. febr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Graco Evo Trio


Nemrég volt akciózva a Brendonban 92.000 Ft-ért.

Ha nem sürgős akkor én ajánlom, hogy várj még egy hasonló akciót, akár más bababoltban, mert jó kis kocsi.


A hordozója is elég jól teljesített az ADAC teszten.

Könnyű, kicsire csukható, szép...szerintem

2016. febr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekunk is mamakiddies van, city star ( ezt mar nem lehet kapni) 2015- ben kifuto volt. De iszonyat konnyu, emelni, tolni es tenyleg atmegy mindenen, jok a lengescsillapitok. Viszont eleg keskeny a mozes, szegeny kislanyom a nagy overalban alig fert el benne mar 4 honaposam, a hordozorol nem is beszelve. Most 5 honapos es sport reszt tettem fel ez vizszintesig dontheto.
2016. febr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem vennék 3 az egyben babakocsit, az én gyerekemnek kényelmetlen volt (kinőtte). Vennem kellett egy külön sportkocsit. Szerintem még olcsóbban is kijönnél.
2016. febr. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Használtan Peg Peregót.
2016. febr. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!