Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Maximum 90 ezerért milyen...

Maximum 90 ezerért milyen babakocsit vennél újszülöttnek, amihez van hordozó, mózes és sport rész is?

Figyelt kérdés
2016. febr. 3. 07:59
1 2
 11/13 anonim válasza:

Szia, Mi Adbor Zippez -et vettünk, ez Lengyel gyártmány. 1 éve használjuk hibátlanul.

[link]

2016. febr. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A fiamnak is lengyel kocsija volt, nem tudnek hatranyat emliteni, csak azt az egyet, hogy nagyon nehez. De ha vki nem tomegkozlekedik, csak ajanlani tudom. Olcso es strapabiro. A mienknek a fiam volt a 2. gazdaja, es meg tovabb tudtam adni. Szerintem elpusztithatatlan 😊
2016. febr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Fere82 válasza:
Mi Brendon kocsit vettünk, de használtan 38-ért. Szerintem nem kell újat venni. A Jófogáson nagyon frankók vannak 30-60 ezer között. A miénk is 3 részes, és semmi baja. Amúgy én is néztem újat, de ami meg is felelt az 160 körül volt, így megvettem használtan, töredék áron!
2016. febr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!