Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik Stokke babakocsi a...

Melyik Stokke babakocsi a legjobb? Kinek mik a tapasztalatai?

Figyelt kérdés
Első babánk lesz, leginkább az Xplory és a Crusi között vacillálok.
2016. febr. 7. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:

XPlorynk van, szeretjuk. Nem terepen hasznaljuk, hanem Lipotvarosban, tokjol tolhato. Ket baratnom ilyet vett, ajanlottak nagyon. A ferjem (2m) es wn is tudjuk tolni (1,6), ez nagyon ritka, es fel kezzel tolhato:) Konnyen lepcsoztetheto, ha nagybevasarlasokat akarsz vele tartani (en nem szoktam), akkor egy vazra teheto hatizsak megerheti pluszban. (Van uvye alul taskaja).


A Crusi jobban tetszett, de dragabb lett volna sokkal epp akkoriban.

2016. febr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En is neztem oket. Nalam az xplory nagyon hamar kiesett a kosara (vagyis annak a hianya) miatt. Rendben van, hogy nem akarok nagybevasarolni vele, de igazabol peldaul meg a nagyobb gyerekek tesicuccat se nagyon tudnam hova rakni. De ugy kb a pelenkazo taskan kivul semmit sem.

A Crusi ebbol a szempontbol jobb, a sulya is nagyjabol annyi, mint az Xplorynak, talan fel kiloval nehezebb, ha jol emlekszem. De szelesebbnek, "nagyobbnak" nez ki az Xplory mellett.

A kombinalhatosaga ugyanolyan mindkettonek, a crusiba alulra rakhato szukseg eseten meg egy sportresz, bar nekunk erre nincs szuksegunk.

Arban sincs sok kulobseg kozottuk. Az Xploryt a kinezete kulonbozteti meg a tobbi babakocsitol, a crusirol nem ordit 1000 mezerrol, hogy "stokke". En szemely szerint azt hiszem, hogy sokan ezert valasztjak az Xploryt.

Minosegre mindketto no, konnyu tolni (nyilvan nem az erdei setakra vannak tervezve, arrol sem tudok nyilatkozni, hogy pl hoban elmegy-e barmelyik).


Javaslom, hogy mindenkeppen nezd meg uzletben, ha eddig nem tetted, probald ki, nezz meg mas tipusokat is es ugy donts. En is elmentem es erdemes volt, mert a stokke-k mellett meglattam a Bugaboo-t es azok kozott talaltam meg vegul azt, ami abszolut a mi igenyeinknek megfelel kompromisszum nelkul. (En sokat tomegkozlekedek, fontos, hogy keskeny is legyen a babakocsi es a stokke nem is annyira konnyu. Nem nehez kocsi, de azert gyerekkel egyutt nem konnyu emelni, nekem meg valamennyire azt is kell, amikor kozlekedek.)

2016. febr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem a stokke trailz-t is nézd meg nekem az is nagyon tetszik
2016. febr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!