Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Chicco urban babakocsija van...

Chicco urban babakocsija van valakinek? Meselne rola?

Figyelt kérdés

Ezzel a kocsival szemezek, van mar egy Chicco sportkocsink, meglepoen kellemes csalodas volt,ezert kerestem most tobbfunkciosbol is Chiccot.

Kivancsi lennek a pozitiv es negativntapasztalatokra is. Koszonom!


2016. febr. 26. 19:35
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nagyon jo választás a kisfiamnak is ilyet vettunk strababiró stabil babakocsi sokféle modon használhatod és a késobbiekben ha vállalnátok gyereket neki is tokéletes volna az anyaga is rendkivul eros nem kopik és nem is szakad én megvoltam vele elégedve és a gyerkoc is maradt benne :)
2016. márc. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! :) Kérdeznék még, ha nem baj:

- Mennyire szélesek a kerekei hátul? (Első gyerkőcnél ABC Design Cobra kocsink volt,háááát, nem mindenhol fért el!)

- Tényleg hamar kinövik a gyerkőcök? Azt olvastam, hogy hamar szűk lesz nekik a sportrész, bár ezt azért nem értem, mert a Chicco kocsikról általánosan ezt mondják, a Simplicitybe pedig még simán befér a 3 évesem télikabátban, pedig általában 4 évesnek nézik (100 cm feletti és 17 kg) :D

- Mennyire könnyű navigálni? A Cobrával el voltam kényeztetve, hogy egy kézzel is könnyen navigálható volt (ha pl. épp telefonáltam), útpadkára, bárhova könnyen felment, nem akadt el szinte semmilyen úthibában.

Hátránya volt, amit akkoriban ritkán érintett csak, és amiért most új kocsit szeretnék, hogy nehéz volt feltenni közlekedési eszközre, rossz volt a fogása, ill. a széles kerekei miatt volt olyan ajtó, amin egyszerűen nem fértünk be...


Köszönöm ha még olvasod és válaszolsz :)

2016. márc. 2. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!