Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Akinek Peg Perego babakocsija...

Akinek Peg Perego babakocsija van: mit szerettek benne, és milyen fajta? Más babakocsikhoz képest milyen? (Konkrét típussal összehasonlítva)

Figyelt kérdés

2015. dec. 5. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak figyelek :)
2015. dec. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
PP Pliko Switch travel system volt. Hosszan tudnám ecsetelni az előnyeit. Könnyen összecsukható, kis helyen elfér, könnyű.(Peugeot 206 csomagtartója) Mégis tágas. Mind a mózes (tágas, nagy, nem növi ki 3 hósan), mind a hordozó és a sportrész is. Adapter nélkül pattinthatóak a vázra a részek. ADAC tesztgyőztes hordozó, van hozzá isofix. 11 hónapos koráig kényelmesen használta a gyerekem. Sportésznek jó nagy kupola,rajta kémlelő nyílás. Napernyő nem kell. Vízszintesig dönthető. Könnyű tolni. Bolygókerek. Nagy kosár. Minőségi anyagok. Könnyű tolni és vele közlekedni. Ez a mindennapos használatnál nagyon érezhető. Másfél év hasznàlat után adtam el, de újnak nézett ki.(Első tulajdonos voltam). Én csak ajánlani tudom. Ha van konkrét kérdésed, írj.
2015. dec. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pliko p3 van. Ez csak a sportbabakocsi. Könnyű vele közlekedni és nagyon kényelmes a gyereknek. Még most 2,5 évesen is szoktuk használni, bőven belefér. Viszont ha most választhatnék book-ot vennék, mert annak egyben van a tolókarja, így egy kézzel is tolható.

Kiváló minőségű anyagokból készülnek a pp babakocsik. Nekem szinte mind tetszik. Jövőre az új aria shopper is kapható lesz Magyarországon is.


Nekem volt egy anmar hilux és egy chipolino sofia is, azokat már eladtam. Az anmart nagyon könnyű volt tolni, de nehéz volt a nagy kocsi. A chipolino a pp-hoz képest egy rozoga kocsi volt.


A p3 nagyon gyorsan összecsukható és kis csomagtartóba is belefér.

2015. dec. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aria volt. 9 hónapos korától használtuk. Pillekönnyű (kb. 5-6 kg) és gyakorlatilag elnyűhetetlen! Majdnem négy éves koráig szabályosan szaggattuk. Elsőre PP-t vennék, ha szülnék. Előtte Maxi Cosi Mura volt neki, de az nagy és dög nehéz, a sportrészt nem szerette valamiért, és a kereke folyton leeresztett. Utána vettük az Ariat.
2015. dec. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!