Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Quinny Zapp Xtra van valakinek?

Quinny Zapp Xtra van valakinek?

Figyelt kérdés
2016. febr. 27. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, van
2016. febr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Velemenyt esetleg irnal ?

Quinny Buzz melle akarok egy kisebb kocsit foleg utazasra

2016. febr. 29. 13:44
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is az van, Zapp Xtra 2. Nem sokban különbözik szerintem a sima Xtrától, csak vele együtt csukható az ülőrész is, így még kompaktabb.

Én nagyon szeretem, kb. egy hónapja van meg. Eddig egy Hartan babakocsink volt, ültethető az is, de óriási nagy és nehéz volt. (Én Monstrumnak hívtam.) Mi panelban lakunk, a lift és a földszint között van kb. 10 lépcsőfok. Szóval a Quinny: kicsi, könnyű, kompakt. Én elsőre zörgősnek, "műanyagnak" gondoltam, végülis az is a másikhoz képest. Ennek ellenére imádom. Nagyon könnyen lehet tolni. Meglepően sok minden elfér alul a csomagtartójában (vagy nem tudom, hogy hívják azt az izét alul, ahova cuccokat lehet rakni). Zötyögős terepen nem a legjobb, városban, sima úton szuper. Tele van kis okos megoldásokkal. A babám most 2 és fél órája alszik épp benne, (bár nem ez volt a terv, de nem merem kiszedni, tuti felébredne) szóval biztos kényelmes nekik is.

2016. márc. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszi szepen!

Varosba szeretnem , utazashoz, metron, vonaton, boltokban. Nem tudud, hogy lepcson vinni, ugy hogy valaki segit elol fogni, ugy egyszeru?

Kulfoldon lakom sokat utazunkmetron, mozgolepcso nincs, es lepcson kell vinni, valakit mindig megkerek, konnyu Igy vinni ?


Es nem instabil a 3 kerek miatt ?

2016. márc. 2. 03:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Én mindig felkapom, olyan könnyű, aztán viszem lépcsőn, de szerintem könnyű úgy is, ha ketten viszik, sőt, úgy még könnyebb. Nem gondolom instabilnak, bár lehet, hogy ha pl. nem ül benne a baba és valami nehezet aggatsz rá, akkor felborul, de nem jellemző. Én szeretem, hogy 3 kereke van, mert könnyebb beférni vele olyan ajtókon, ahol a széles keréktáv miatt nem lehetne 4 kerékkel.
2016. márc. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszi szepen :)

Sok velemenyt olvastam, te is meggyoztel.

Neked milyen szinu van ?

Majd keresem az akciokat, kulfoldon lakom itt eleg nepszeru, multkor egyik babas boltban 30 % volt ra, de akkor nem vettem :(

2016. márc. 2. 17:39
 7/9 anonim ***** válasza:
A miénk fekete. A világoskékkel is szemezgettem, gyönyörű, de nem mertem végül, mert hamar koszolódik, és mert hátha másodszorra kislányom lesz. :)
2016. márc. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a vilagoskek tetszik nekem is, csodaszep !
2016. márc. 3. 10:48
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is Zapp Xtra-m van.

Nagyon megszerettem. Könnyű tolni, nem foglal sok helyet, és látom a lányomat benne, ha felém rakom az ülést. :)

Én ajánlani tudom a kocsit.

Szemezgetek a zapp xtra2-vel... :)

2016. jún. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!