Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Anyukák kismamák tanácsra...

Anyukák kismamák tanácsra lenne szükségem, babakocsi ügyben valaki?

Figyelt kérdés

láttam babaszafarin újszülött babakocsit (travel system) kép alapján jár hozzá autós ülés babáknak vagy hogy nevezik annak és azt kérdezném hogy azt a babakocsiba is

bele lehet tenni vagy direkt az autoba tervezték? most biztos gondoljátok hogy hülye idióta vagyok de első babámat várom és fogalmam sincs az ilyeneköl

és még annyit szeretnék hogy a babakocsi ülés és a mózeskosár között van külömbség? mert vannak olyan anyukák akik pl ha boltba mennek nem viszik az eggész

baba kocsit csak a hordozot értitek arra lennék kiváncsi hogy ez az autóshordozo amit adnak hozzá azt a baba kocsiba eleve benne van tehát azt ki lehet e venni a babakocsibol

bocsi a fogalmazásért de jobban nem tudom el magyarázni



2016. márc. 5. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne szabadkozz ennyit.:) Bennem is mindig ilyen kérdések pörögtek, hogy mi az a rékli, milyen légzésfigyelőt vegyünk stb.:) ez sajnos ilyen. sőt, nővérem, 2. gyereknél is így van, mert 5 év eltelt a kettő között, tök más lett a terhesgondozás meg a termékek is a piacon.:)


a travel systemes babakocsik hordozó részét bele lehet tenni babakocsiba és a kocsiba is (vagy konkrétan autós ülés jár hozzá? ami a nagyobb gyerekeknek való? nem hiszem, hogy azt adnának hozzá)


a mózeskosarat szokták használni az elején, vagy a babahordozót újszülött szűkítővel, hogy a gerincének jobb legyen.


akik boltba beugranak a hordozóval, az nem arra való, hogy abban órákig tologassa a gyereket, csak beugrik vele, a kocsiból és ennyi.


"baba kocsit csak a hordozot értitek arra lennék kiváncsi hogy ez az autóshordozo amit adnak hozzá azt a baba kocsiba eleve benne van tehát azt ki lehet e venni a babakocsibol"


ezt sajnos nem teljesen értem, de ha arra gondolsz, hogy a babakocsira való "feltétek" cserélgethetők-e, akkor nyilván, hiszen azért adnak hozzá többfélét. de nem minden babakocsi többrészes, ezt meg kell nézni.


még a babaszafariról: az egy babakocsi koncentrációs tábor, nem tudod megfelelően kipróbálgatni a kocsikat, nem szedetheted le mindet az eladóval, hogy megnézd őket stb. Ezért ajánlanám, hogy a szemben levő Brendonban próbáld ki, és utána ha olcsóbban akarod, vedd meg a Szafariban a már kipróbált kocsit.


nyilván olyan kell, amit a férjed és ti is tudtok tolni, mindkettőtöknek legyen kényelmes.

2016. márc. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia ;)


A babakocsi ulese es a mozes kozott az a kulombseg,hogy a mozes teljesen vizszintes,jobb a babanak,es vedettebb is mont a sima ules akar labzsakkal is (persze ez is kocsi fuggo,de alt. Amihez van mozes ott a sport resze nem fektetheto vizszintbe)

A hordozot teheted a babakocsira is es az autoba is.van olyan kocsi amelyiknel a sport reszre rakod a hordit,es van amelyiknel a sport reszt le tudod venni es csak a csupasz vazra rakod a hordit.

A mamik boltban hordival pedig valoszinuleg autoval kozlekednek,es kenyelmesebb a kocsi vazat a csomagtartoba bedobni es a boltnal a babat hordozostol kivenni es ugy bevasarolni,mintha kivenne szegeny gyereket a hordibol,bele a mozesbe esatobbi...

Na szal erted ;D En is tudok am fogalmazni.

2016. márc. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!