Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik esenyrnyöre csukható...

Melyik esenyrnyöre csukható babakocsi jó?

Figyelt kérdés
Most szeretnénk venni 14 hónapos fiunknak olyan babakocsit,ami jó esetleg hosszabb sétára is és esetleg ha elalszik kényelmes.Kunert babakocsink olyan nagy,hogy elfoglalja egész autót :D
2016. márc. 30. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi lorelli fiestát vettünk. Azért esett erre a választás, mert magasan van a tolókaja, ami nekünk fontos volt. Nagyon szeretjük a kocsit.
2016. márc. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi,meglesem,hogy milyen
2016. márc. 30. 14:01
 3/8 anonim ***** válasza:
mi használtan vettünk anno egy esernyőre csukható carena babakocsit. viszonylag könnyű, nagy, vízszintesig dönthető. mondjuk én nem szeretem ezekben az esernyőkocsikban, hogy nem lehet, vagy nagyon nehéz 1 kézzel tolni, irányítani, mert hogy általában a tolókarja nem egyben van, hanem két oldalon külön (gondolom, remélem, érted)
2016. márc. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyanaz van, mint 1esnek, csak mi Bertoni Fiesta néven vettük. Jó, mert szinte vízszintesig dönthető, sokat aludt benne. Könnyű, kis helyet foglal. A hátránya,h egy kézzel tényleg nem lehet irányítani, és a háttámla ha vízszintesig van döntve, a kosárhoz nem lehet hozzáférni. De amúgy szeretjük nagyon 😊
2016. márc. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Baby Design Travel van. Imádom én is és a fiam is.
2016. márc. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csakis Babyzen Yoyo :)
2016. márc. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Lorelli nálam kiesett, nagyon picik a kerekei.
2016. márc. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Maclaren Triumph szuper!
2016. ápr. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!