Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van olyan esernyőre csukható...

Van olyan esernyőre csukható babakocsi, amin semmi nincs, még kupola sem, viszont van alul egy picike hálós kosara?

Figyelt kérdés
2016. febr. 2. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Itt szétnézhetsz. Nem tudom molyenre gondoltál és mekkora babának kell. Nekünk bébégo volt. Semmi extra, de csak nyári szaladgálós kocsi volt. A kupola le-, felrakása egy mozdulat. Én hálót külön vettem hozzá.

Ezen az oldalon láttam masszívabb, téli kocsinak is megfelelőt(egyébként a mienk is jól bírta a strapát, de szerintem télen hideg és nem biztos hogy bírná a téli útviszonyoka)

2016. febr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Milly mally joker babakocsiha volt a kislányomnak. Kupola volt, de hátrahúzható volt, alul volt egy viszonylag nagy kosár!
2016. febr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!