Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Nem lesz "karikós" (szétálló)...

Nem lesz "karikós" (szétálló) a kisbaba lába, ha sokat viszik ilyen hordozóban?

Figyelt kérdés
Nem vagyok anyuka, csak sokszor látom, s feljött ez a gondolat. De különben nagyon jó megoldásnak tartom, közel az édesanya szívéhez :-)
2016. márc. 31. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
kép vagy link, ha már "ilyen"?:)
2016. márc. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
A hordozókendőre és egyéb hordozókra gondolsz, amiben a szülők felkötik/csatolják magukra a gyerkőcöt? Ott az az ideális és egészséges, ha hétköznapi nyelven szólva békatartásban vannak a lábak.
2016. márc. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 acelsziv ***** válasza:
93%

Ha jó a hordozó akkor nem lesz gond. A békapóz a babáknál nem gond, inkább jó az ortopéd orvosok szerint.

A gond akkor van, amikor olyan sz * rba teszik, ami nem tartja térdig a lábát, csak a lába közt.

2016. márc. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
mei tait használ a barátnőm, az ő fiának karika lába van, hogy attól e az más kérdés, fogalmam sincs.
2016. márc. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Rosszul megkötve okozhat problémákat a megfelelő hordozási eszköz is.

Megfelelő eszköz megfelelő megkötéssel viszont nem fog.

A csípőnek nagyon jót tesz a terpesztartás. Nem véletlen, hogy csípő problémára terpeszpelenkát írnak a babáknak.

2016. márc. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hűha, köszönöm szépen a válaszokat!

Nem csatoltam képet, mert általánosan gondoltam ilyen hordozókra, nem tudok típusokat, nem is értek hozzá. Majd néhány év múlva :D

Csak kíváncsi voltam erre, egyik nap beugrott.

Köszi még egyszer!

2016. ápr. 1. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!