Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit javasoltok?

Milyen babakocsit javasoltok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezer ilyen kérdés van már, de hiába olvasgattam őket, nem vagyok biztos benne.


Első baba jön, mindenképpen 4 kerekűhöz ragaszkodnék, aminek az első kerekei bolygósíthatók. Mózeskosár és sport rész amit mindenképp szeretnék hozzá, autós ülésünk már van, bár nem kizáró ok, ha az is van hozzá.

Eléggé rossz terepen is használnám, mivel apuka nagy horgász, ezért a halastó melletti füves területen is szeretném használni. A súlya nem lényeg, faluban lakunk, nem használjuk a tömegközlekedést. Árban maximum 120 000Ft-ot szeretnénk kiadni érte.


Bebetto solaris-t néztem, vélemények?



2015. júl. 27. 16:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Pont a Bebetto-t szerettem volna javasolni. Már 16 hónapja használjuk, csak dicsérni tudom. Minden terepen elmegy, nagyon könnyű irányítani, strapabíró. Olyan mintha új lenne, Sehol egy kopás vagy szakadás, pedig nem kíméljük 😉. Már több ismerősünk is a Bebetto mellett döntött (nem mindenki Solarist vett) és ők is nagyon szeretik. Egyedül a külső gumikat kellett már hatul cserélni.
2015. júl. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Én is a Bebetto-t mondanám. Mi "még" csak 9 hónapja használjuk (Solaris), de most is ezt venném. Nagyon strapabíró, erős, könnyű irányítani. Árban is beleférne az általad írt keretbe.

Tény, hogy súlyra nem a legkönnyebb, de ha nem kell emelgetned, akkor ez nem baj.

2015. júl. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
én minap láttam egy solarist,eddig tetszett nagyon,de élőben a 160 cm-s magasságomhoz olyan hatalmas batárnak tünt....vagy csak én látom igy???
2015. júl. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az utolsó hozzászóló (3-as) kicsit elbizonytalanított. Én 164 cm vagyok, élőben még nem láttam ezt a fajta babakocsit mert vidékről mennénk venni. Szóval tényleg elvesznékelvesznék
2015. júl. 27. 17:25
 5/26 A kérdező kommentje:
Telefonról írtam és véletlenül elküldtem. Tehát a vége az akart lenni, hogy tényleg elvesznék a babakocsi mellett?
2015. júl. 27. 17:26
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok:


Én 165 cm vagyok, de nem érzem magam kicsinek mellette ill. nem érzem batárnak a kocsit.

Nekem pl az egyik pozitívuma volt ennek a kocsinak, hogy magasabb, mint a legtöbb kocsi, így a baba nem a lenti levegőt szívja és nem kell nagyon lehajolni hozzá.

2015. júl. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Maxi Cosi Mura 4

Nagyon meg vagyok elégedve vele, a kényelem mellett a legfőbb szempont nálunk is a sok terepezés volt (strapabíró kocsi, nagy kerekekkel). Mivel nekünk sem számított a súly, be mertük vállalni, egyébként elég nehéz.

Új ára elég húzós, de úgy láttam használtan is jókat lehet kapni.

2015. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Én is 164 cm vagyok 😊, nekem sem nagy a Solaris. És nálunk is fontos volt h viszonylag magasan legyen a baba, szerintem nagyon jó h nem kell mélyre hajolni hozzá. De nekem amúgy sem tűnik nagynak, ez egy közepes méretű Babakocsi.
2015. júl. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
én a baby design sprint plussal szemezek,nem is a nagysága miatt "ejtettem" a solarist,hanem mert sportrésszel azt nem lehet összecsukni csak külön a vázat.(160cm-s voltam)
2015. júl. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Az jutott még eszembe h megnézhetned még a Bebetto Luca -t vagy a Nico plus-t, asszem azok kisebbek mint a Solaris.
2015. júl. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!