Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ikreknek újszülött kortól,...

Ikreknek újszülött kortól, kicsi, esernyőre csukható babakocsit milyen típus vált be nektek?

Figyelt kérdés
Pici autóm van, s egyelőre marad is. Közben földút mellett lakunk, tehát egyszerre kell, hogy olyan kereke legyen ami nem ráz szét otthon, de ha be kell menni a városba beférjen a pici kocsi az autóba. Fontos, hogy könnyű legyen, esernyőre csukható és a tapasztalatok érdekelne, hogy viselték az ilyen kocsit az ikrek újszülött kortól?

#kicsi #ikerkocsi esernyőre csukható
2016. ápr. 1. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel inkább hordozó kendőt? Sokkal jobb lenne mind a kettőtöknek.
2016. ápr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Visszaszívtam, ne foglalkozz vele mit írtam, mert nem fogta fel az agyam, hogy ikrekről van szó.
2016. ápr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Különben gondolkoztam rajta, de gondolkoztam rajta én is, csak még ehhez jön egy 3 éves kicsi, akit olyan oviba kell vinni, ahova csak lépcsőn jutni be, szóval elképzeltem télen magamra kötöm a kocsiból kivéve a két kicsit és fogva a nagy kezét leszambázok a lépcsőn... elég veszélyes. Talán majd a hordozót be tudom cipelni a kocsiból, de babakocsi akkor is szükséges lenne.
2016. ápr. 1. 12:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ikreim vannak, és hasonló volt a helyzet a tiétekhez.

Mi első körben könnyű sport babakocsit vettünk (Peg Perego Aria Twin), nem esernyős, csak lapra csukható, de szuper könnyű, 9 kg. Elvileg újszülöttnek is jó, de nem volt jó nekik, mert csak nyeklettek benne, icicpicik voltak, két kiló fölött, nagyon nem volt jó, úgyhogy vettem egy mélykocsit az első hónapokra a sétákhoz. Az iszonyú jó volt, hatalmasakat aludtak benne együtt, persze autóba nem tudtam tenni, ha vittem a nagyot suliba, bizony a hordozókban vittem be a két kicsit :) sokat izmosodtam.

Ismerős ikreseknek MacLaren Twin Technojuk volt, az is könnyű, strapabíró, ráadásul esernyőre csukható, de ők se szerették újszülöttekkel, csak dőltek benne jobbra-balra a gyerekek. A MacLarenbe vannak már hurdozható mózesek, még azt lehetne.

Amikor enyémek már nagyobbak lettek, 7-8 hónaposak, akkor tudtam őket áttenni az Ariaba, hát akkor szuper volt, kitágult a világ :)

Szóval szerintem amíg picik, mélykocsiban, vagy min. mózesben gondolkozz, mert az ikrek sokszor még kisebbek is az átlagnál, nem lesz jó nekik egy dönthető sportkocsi.


De te már jobb helyzetben vagy, mint én négy éve; csak lesek, milyen választék van ikerkocsikból. Látok olyanokat, hogy van egy váz, amire kattinthatsz autós hordozókat vagy mózeseket ill. sportrészt is később(Jane ilyen), így könnyebb lehet a bejutás oviba, orvoshoz, már ha csak a vázat be tudod tenni az autóba, a hordozókban vannak ugye a babák. De megoldható két kézben, hátizsákkal a háton, az emberek segítenek :) Jó ikresedést, pihenj, amíg tudsz :)

A kendőzésről annyit, hogy állítólag ikrekkel is lehet, de én azt nem válaltam, de jól jött otthon a kendő, amikor a két gyerek üvöltött, az egyiket felkötöttem, a másikat felvettem, így elvoltunk :)

2016. ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!