Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tényleg kirívó az, ha egy...

Tényleg kirívó az, ha egy majdnem 8 hónapost még a babakocsi mózesrészében szállítanak?

Figyelt kérdés

Változtatni nem fogok, mert még elfér (hamarosan nem fog, akkor csere nyilván sportra); nem tud támaszték nélkül ülni, így ez még egészségesebb; szereti, nem reklamál, hogy nem lát eléggé ki; nagyon jókat alszik benne...


de ma ketten is nekem "támadtak", hogy hogyhogy még ebben és kíváncsi vagyok, hogy a többség véleménye is ez, vagy csak én fogtam ki két furcsa alakot?


Te mit gondolsz arról, ha egy egyébként nagy növésű csecsemőt (~8600 g és ~72 centi) még a mózesben tologatnak?


2016. ápr. 13. 14:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Ha őt nem zavarja, hogy nem lát ki, nem akar nézelődni, akkor semmi gond. Az én fiam nem bírta volna és a gyerekek többsége ebben a korban már szereti, ha látja a környezetet, de a babák nem egyformák.
2016. ápr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Az enyém 6,5 hónapos, kinőtte a mózest de én vízszintig döntöm neki a sportrészt. Nem tud ülni, jókat alszik, nem zavarja, hogy nem lát ki. Amíg ezek nem változnak nem fogom ültetni mert nem látom értelmét így.
2016. ápr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
Biztos eltér a megszokottól a látvány, főleg ha nagy növésű, az én apró babám 6 hónaposan már tudott ülni magától, így akkortól sportra váltottunk, tehát nekem is fura látvány lenne, de ha a gyereknek jó így tényleg ne foglalkozz ezzel!
2016. ápr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Ha a gyerek nem reklamál, akkor nyugodtan használjátok a mózest. Én a gyerek kb. 6 hónapos korában váltottam a sportrészre, mert a fiam folyamatosan hasra fordult benne, aztán négykézlábra állt, így egy kissé veszélyes volt őt a mózesben tologatni. De csak a kora vagy a termete miatt nem váltottam volna.
2016. ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
56%
az én fiam 4 hónapos és a védőnő már 1 hónappal ezelőtt leugatott,hogy miért hordom mózesben, az újszülöttnek való...na most a sportrészt használjuk, kicsit megemelve a háttámlát, mert ezt már így szabad. Viszont nem tudom belekötni, mert még kell alá egy pléd, ráadásul ő hason alszik, így viszont majd' frászt kapok,amikor nekiáll tekeregni. Nagyon mozgékony baba. A helyedben mondjuk én már 8 hónaposan nem tenném mózesbe. Nem baj, ha nem ül még, csak picit emeld meg a háttámlát a sport részben, ez nem árt.
2016. ápr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
A lányom is kb addig volt mózesben. Mondjuk ő pici (mi szülők is alacsonyak vagyunk), de soha nem tett rá senki megjegyzést. Amikor már stabilan ült, akkor váltottunk sportrészre.
2016. ápr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%

Azért tesznek rà megjegyzést mert nagy. Kb mint az 5 évest tologatni babakocsiban. Azt is megszóljàk( mondjuk azt szerintem joggal).


Kisfiam félévesen bekötve ült a babakocsiban, 8 hónaposan bele sem lehetett rakni màr. 10 hónaposan egyedül sétàlt. Ezért nàlunk a babakocsi is felesleges volt féléves kora utàn.

Minden gyerek màs. Ne hallgass senkire csinàld úgy ahogy nektek jó.

2016. ápr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
44%
Az en babam mar 4 honaposan ki nem állta a mozest, egyszerűen sírt benne. Mi az autós ülést/hordozót használtuk sétahoz, abból kilatott de félig fekvő helyzetben volt. Szerintem ha 1-1,5 órára leviszed setalni, semmit nem fog károsítani a gerincen, ha csak ettől félsz. Nem egész nap abban ül...nekem amugy fura látvány lenne, csodálkoznék de csak mert a saját babambol indulok ki. Ahogy fentebb is irta valaki minden baba mas...
2016. ápr. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%
Jól teszed és örülj neki, hogy olyan jó babakocsid van, amiben elfér. Sokan panaszkodnak itt is, hogy 4-5 hónaposan kinövi a babájuk, pedig még nem tud ülni.
2016. ápr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Ki pontoz lefelé?

Nekem hasznos volt, köszönöm!


Pár centi és már nem fér bele, de addig már marad.

A sportrészünk kagylós kivitelű (vízszintesen is ülőpozícióban marad), szerintem még kényelmetlen lenne neki (már nem tartom olyan jó ötletnek, hogy ilyet vettünk).

2016. ápr. 13. 22:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!