Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tényleg kirívó az, ha egy...

Tényleg kirívó az, ha egy majdnem 8 hónapost még a babakocsi mózesrészében szállítanak?

Figyelt kérdés

Változtatni nem fogok, mert még elfér (hamarosan nem fog, akkor csere nyilván sportra); nem tud támaszték nélkül ülni, így ez még egészségesebb; szereti, nem reklamál, hogy nem lát eléggé ki; nagyon jókat alszik benne...


de ma ketten is nekem "támadtak", hogy hogyhogy még ebben és kíváncsi vagyok, hogy a többség véleménye is ez, vagy csak én fogtam ki két furcsa alakot?


Te mit gondolsz arról, ha egy egyébként nagy növésű csecsemőt (~8600 g és ~72 centi) még a mózesben tologatnak?


2016. ápr. 13. 14:15
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

A centi nagyjából stimmel az 50 % percentilisre, a kiló nem, az inkább 10 kiló körül van átlagosan (hisz triplázás a jellemző).


A márka lényegtelen, tágas mózes, a pici pedig a szűk alvóhelyeket szereti. A bölcsőhintája jóval kisebb, mint a mózes és abban alszik még igazán jókat.


De részemről befejeztem, mert a vita meddő. Én látom, tudom, hogy hogy jó neki, meggyőzni lehetetlen és én se akarok másokat, csak kíváncsi voltam.

2016. ápr. 14. 21:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!