Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tényleg kirívó az, ha egy...

Tényleg kirívó az, ha egy majdnem 8 hónapost még a babakocsi mózesrészében szállítanak?

Figyelt kérdés

Változtatni nem fogok, mert még elfér (hamarosan nem fog, akkor csere nyilván sportra); nem tud támaszték nélkül ülni, így ez még egészségesebb; szereti, nem reklamál, hogy nem lát eléggé ki; nagyon jókat alszik benne...


de ma ketten is nekem "támadtak", hogy hogyhogy még ebben és kíváncsi vagyok, hogy a többség véleménye is ez, vagy csak én fogtam ki két furcsa alakot?


Te mit gondolsz arról, ha egy egyébként nagy növésű csecsemőt (~8600 g és ~72 centi) még a mózesben tologatnak?


2016. ápr. 13. 14:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

de mi az, hogy van még hely neki?

és amikor már nem lesz hely az azt jelenti, hogy teljesen végig fog érni a mozesben? ..gondolom egy ekkore gyerek semmit nem tud csinálni a mozesban, mert a keze is oda van szorulva a mozes széléhez..na meg lassan teljesen végigér...csuda egy látvány lehet..nem irom le mihez hasonlithat igy, belefeszulve egy mozeskosárba.

2016. ápr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Nem feszül bele. :) Nem szorul oda a keze, van hely oldalra is. És hogy mit csinál benne? Jót szunyál. :)


Most komoly hogy azt képzeled, hogy úgy beszuszakolom, hogy csak cipőkanállal jönne ki? :D

Nagyon erős hangja van a babámnak, rögtön jelzi, ha valami nem tetszik neki... kizárt hogy tűrné, ha kényelmetlen lenne neki.

2016. ápr. 13. 22:29
 13/21 anonim ***** válasza:
26%

..te is tudod, hogy kirivo, hogy egy 8 honapos csecsemo mozesban van még.

és láthatod a koruletted lévok reakcioján is...nem tudom, hogy mennyi hely van neki (de azért el tudom képzelni, hogy egy 8 honapos, aki egy egy éves gyerek méreteivel rendelkezik, hogy mennyire férhet el kényelmesen egy mozesben) nem véletlenul "támadnak" azok, akik ezt látják is éloben.

2016. ápr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenkinek a saját döntése. Nyilván te ismered a legjobban a babádat, miért változtatnál azon, ami nektek jó, csak azért, mert néhányan "ferde szemmel" néznek rád?!:)
2016. ápr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
0%
ide pénzesek anyukák járnak látom,(bankáros pasi férj mellet könnyü) valakinek nem telik ilyen 3 részes babakocsira,de még egy részesre se,talán egy turkálós kengurura ha összetud kaparni..
2016. ápr. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
utolso, ez meg hogy jon ide?
2016. ápr. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

13,

Éppenséggel pont nem látták a gyereket, mert a kupolára ráterítettem a muszlinsálamat, mert betűzött a nap, a baba pedig aludt (alul pedig fent volt a "lábzsák"). Csak kérdezték hogy mennyi idős is már, majd rögtön: "és még mindig mózesben?".

Nem a mérete láttán reagáltak. Csak plusz infóként írtam oda, hogy 8 hónaposnál idősebbnek tűnik (nem csak a súlya-hossza miatt, hanem mert hosszú fürtjei vannak).


A bankáros nagyon vicces.

2016. ápr. 14. 11:34
 18/21 A kérdező kommentje:

"aki egy egy éves gyerek méreteivel rendelkezik"

Ez csak most tűnt fel.

Még hogy egy egyéves méretei...

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_.. - nem én tettem fel

2016. ápr. 14. 17:16
 19/21 anonim ***** válasza:
22%

jajj kérdezo, ne szorakozzál már, hogy egy gyk-s kérdést linkelsz be. te is nagyon jol tudod, hogy egy átlag egy éves gyerek 74 cm korul van és 8500 gramm korul. igen, a gyereked méretei egy évesnek felel meg! nem tudom ezen min vagy kiakadva..és ne gyere nekem azzal, hogy vannak olyan babák is akik 6 honaposan 80 cm-esek és 10 kg-osak :D mert azok jocskán átlagon feluliek, mint ahogyan a tied is. de ez nem gond! sot az sem, ha betuszkolod a mozesba. más talán csodálkozik rajta, sot még furcsának is találja..és igen, kirivonak is tekinthetjuk, hisz már egy normál méretu 5-6 honaposnak szuk a mozes (szuk, nem azt jelenti, hogy egy cm van a kezeitol és egy-egy a fejétol, lábátol)


szoval osszegezve, a kérdésre a válasz, igen kirivo, mint ahogyan azt már jelezték is neked. de ennyi. ha neked jo, akkor ez pont elég.

2016. ápr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy milyen babakocsiról van amúgy szó?
2016. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!