Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Társasházban élők! Ti hova...

Társasházban élők! Ti hova teszitek a babakocsit?

Figyelt kérdés
Nálunk csak közös tároló van lent, egy az egész háznak és nem akarom otthagyni. Eddig akivel összetalálkoztam és látta, hogy viszem fel, mind megkérdezte, hogy miért nem rakom a tárolóba, nincs kulcs? Mondtam, hogy van, de nem akarom odatenni. Azt mondják, hogy hát onnan még nem loptak el semmit. De nem tudom én nem hagynám lent jószívvel akkor sem. A férjem jó időben bicajjal jár dolgozni, ő is mindig felhozza, nem hagyja lent. Elférni, elfér itt is. Mi vagyunk csak ilyen paranoiások?
2016. ápr. 22. 14:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
A lenti közös tárolóban van, ráadásul az utcáról nyílik, nem a lépcsőházból. Ott van minden "vackunk", kismotor, roller, homokozójáték. Kizárt, hogy felcipeljem a harmadikra (nincs lift), ha ellopják így jártunk, akkor se bírom felhozni.
2016. ápr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Én sem hagyom lenn.
2016. ápr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Én lent hagyom. 4. emeleten lakunk, lift nincs. Éppen elég a babát felhozni.
2016. ápr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

Közös tárolóban én sem hagynám, mert egyszer kilopták onnan a biciklimet. Egy ideig a kocsi csomagtartójában volt.

Jeleneg már csak ilyen kis esernyős kocsit használunk, azt felhozzuk az erkélyre, mert a kocsit párom használja, és ahol most lakunk, nincs tároló. Így nem is tudnám hova tenni.

2016. ápr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Lent a közös tárolóban.
2016. ápr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Felhozom, de csak mert nincs mas megoldas.3. emeleten vagyunk, se lift, se tároló.minden pénzt megadtam volna egy taroloert abban az időszakban, mikor a testvérkocsit kellett felhozni benne a 2 gyerekkel :)
2016. ápr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
mi is bajban vagyunk, de fel fogjuk hozni, igaz, itt van lift, ha nem lenne, nem is tudom, mit csinálnék...
2016. ápr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

Felhozom a 8. emeletre.

Van közös tároló, de nem érdekel, nem fogok hetente új babakocsit venni, ha ellopják.

Ebben a tárolóban még ugyan nem hagytunk semmit és fogalmam sincs, hogy hányszor törték már fel, de más tárolóból vittek már el biciklinket, szánkónkat, az én gyerekkori babakocsimat 30+ éve...

2016. ápr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
*és az első emeletről indul a lift, így cipelem részben.
2016. ápr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lent a közös tárolóban hagyjuk, sőt sokszor még oda sem vittük fel, mert ffél emeleten van, így hagytuk a bejárat melletti beugróban a korláthoz láncolva. De a soron minden lépcsőházban így csinálnak az anyukák, soha nem tűnt még el semmi. Egyszer találkoztunk egy bandával, valószínűleg felmérő túrát tartottak, férjem megkérdezte tőlük, hogy mi jaratban, reméli nem lopni készülnek, mert annak súlyos következményei lesznek, többet nem is láttuk erre őket (férjem rendőr, ismerte őket). Egyébként nekünk egy sokak által gagyinak tartott lengyel babakocsink volt, lehet, hogy ezért nem lopták el. :-)
2016. ápr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!