Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tudnátok ajánlani közepes...

Tudnátok ajánlani közepes árkategóriában jó minőségű sport babakocsit? 5 hónapos babának.

Figyelt kérdés
Tetszenek az Abc Design kocsijai, de mindegyik 6 hónaptól írja. Miért?
2016. ápr. 21. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált a Chicco Simplicity
2016. ápr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor írják 6 hónaptól, ha (támasztással) ülni tudó babának való csak, mert nem állítható vízszintesbe.

Egy 5 hónapos ritkán tud ülni.


De ha a tiéd tud, hajrá!

2016. ápr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
Stokke Xplory nekünk beválik. Lehet csak sportrésszel is kapni, nem kell hozzá a többi újszülött dolgot is megvenni, így nektek ideális lenne. Nagyon jó a minősége, a rugózása, terepen is tolható és minden asztalhoz oda tudod tenni éttermekben, kávézókban később is, ha már rendesen tud ülni.
2016. ápr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem minden sport babakocsira 6 hónapos kor van, de hát elég ritka az, ha egy 6 hónapos stabilan tud ülni. ugyanis akkor teheted ilyenbe ha stabilan ül. szerintem várjál még egy kicsit ezzel az ültetés dologgal, enyém 6 hónaposan ült fel, 10 hónaposan vettem egy bergont, akkor már tényleg egész nap ücsörgött
2016. ápr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!