Milyen babakocsit vegyek?

Figyelt kérdés
max.150000ft,és benne legyen az árban a hordozó,a mózeskosár és a sportrész is
2016. máj. 7. 01:59
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem chicco trio s3 van, az kb 180.000 ft de hasznaltan vettek 2 gyerek utan a sogornomek, 80 ezerert, azota még haszbalta az en lanyom es a 4. gyereket (a hugicat) is siman kiszolgalja majd.

szoval magasabb arkategoria hasznaltan a javaslatom.


de a chiccon a tarolo resz alul nagyon kicsi es nincsenek rajta zsebek sem. ez igen kellemetlen ha bevasarolni jarnal vele vagy csak a gyerek itokajat tennid rajta le valahova. erre erdemes figyelni. valamint hogy meklorara csukhato ossze es mekkora a csomagtartotok...nekunk eppenhogy befer :))


fontos meg hogy a huzat konnyen leszedheto legyen. es en a 3 kerekure szavazok, szerintem egyszerubb vele az elet (van negykerekunk is, pot babakocsi)

ami még jo a chiccoban es mas babakocsin nem lattam, hogy az arnyekolo kupolat teljesen ra lehet huzni a babakocsira....ha esik az eso es veletlen nibcs nalad az esovedo akkor sem azik romma, es rendesen arnyekol...ezt nem tudom jobban leirni ha hasznalsz majd akkor fogod igazan erteni mirol beszelek, a tobbi kupolaju babakocsi amit hasznaltam csak addig vedte kb a baba fejet a naptol mig nem fordultunk nappal szembe...a chiccoba szepen be lehet allitani hogy arca szeme vedve legyen megis kilasson.


nem mondom hogy chiccot vegyel a fenti ket hianyossag miatt. csak azert irtam le ezeket higy erdemes erre figyelni...szerintem 60 e korul mar eleg jo kis darabokat lehet kapni, na persze nem ujonnan.

de ez ugyanolyan mint amiert uj autot se veszek - amint kifordul a garazsbol mar feleannyit sem er....kesobbi eladas szempontjabol tehat nem vennek ujat, viszont markasat igen....nekem nem annyira fontos a marka de aki majd utanatok megveszi annak lehet h az...

2016. máj. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én ilyet akarok.

Nagyon tetszik :)


[link]

2016. máj. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!