Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit vegyek? 100...

Milyen babakocsit vegyek? 100 000 ft a maximum amit költenék rá,3:1-et szeretnék. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 6. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sok jó babakocsi van ennyiért! Szàmodra mi a fő szempont?

Nekem az volt a lényeg hogy könnyű legyen, és 4 kerekű ( ez csak azért mert a 3 kerekű nem tetszik) Így mi a MamaKiddies màrka mellett döntöttünk

2016. ápr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Könnyű legyen, én is tudjam kezelni pl összecsukás úgy, hogy ne törjem el a kezem. Stb
2016. ápr. 6. 21:30
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekünk hasonló volt, csak korábbi modell, szerintem nagyon jó (kivéve ha hegyvidéken, vagy aszfaltozatlan környéken laktok, oda ez nem strapabíró).

[link]

2016. ápr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Használtan vagy újonnan keresel?
2016. ápr. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Érdemes még pár dolgot átgondolni. Pl. fogsz-e vele tömegközlekedni vagy sokat lépcsőzni (akkor legyen max. 7-8 kg, és nagykerekűek már ki is estek, és legyen minél keskenyebb) vagy inkább autóval jártok majd kirándulni (nagy kerék a terepre, befér-e a csomagtartóba - lapra csukható vs. esernyőre). Aztán az egybe tolókarosokat (főleg a 3 nagy kerekűeket, amivel még kocoghatsz is) könnyebb egy kézzel is irányítani (foghatod majdan a tipegő kezét, ha nem akar a kocsiban maradni már, de még vinnetek kell, mert visszafele elfárad), viszont a két karosokra nagyon szuperül rá lehet akasztani szatyrot, kabátot, kismotort.

Egyébként szerintem gondold át, kell-e mózes, amit csak kb. 5 hónapos koráig fogtok használni és utána mit csinálsz vele..., vagy praktikusabb egy szűkítős, vízszíntesig dönthető, lábzsákkal téliesíthető sportkocsi, ami 2 éves korig is kitart.

2016. ápr. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nekünk a Pierre Cardin nagyon bevált. Könnyű irányítani, hátsó kerekei nagyok, rosszabb útviszonyoknál is ideális. Eddig még csak a mózest meg az autós hordozót használtuk (a hordozó a leginkább kihasználható, ha ide-oda mentek kocsival, vagy a lakáson belül is jól használható). A mózest kb. 5-6 hónapos korára kinövi, de ha őszi/téli baba lesz, akkor jobb mint a dönthető sportülés. Meg puhább, kényelmesebb is a babának, az én kislányom mindig nagyokat alszik benne. A váza könnyen összecsukható, közepes méretű csomagtartóba tuti belefér. Ha meg kisebb autóba teszed, a hátsó kerekei pikkpakk levehetők. Szóval nekünk nagyon bevált ez a márka.
2016. ápr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekünk espiro vector lite volt. kb ez az árkategória akciósan (bár lite már nincs talán). imádtam!


[link]

nem tudom, él-e még ez a hirdetés... mintha megmaradt raktárkészletből lenne.

2016. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én is babakocsi keresgélés közepette vagyok és szintén jó lenne 100ezer alatt találni. Ha újban gondolkodom, akkor Bebetto vagy Mamakiddies. Utóbbiról nincs személyes tapasztalatom, de húgomnak és barátnőmnek Bebetto van és mindketten imádják. Az összes modell 100ezer ft alatt van és nagyon strapabíró kis járgányok. Pumpálható nagy kerekekkel, stabil alumínium vázzal, kényelmes, tágas sportrésszel. Ráadásul a vevőszolgálaton is nagyon kedvesek és segítőkészek, bármi problémád van.
2016. ápr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem Stokke Xplory V4 volt, nehogy olyat vegyen bárki is...

Borzalom volt, össze csukni, kinyitni autóból ki be, hóban nem megy, sárban, sáros falevelek nem megy.

Alig egy évesen eladtam az ebay-en, mert náluk nem akarta senki megvenni még féláron sem...

Nekem egy ismerősöm ajánlotta az Ázsia Centerben- én soha nem jártam még ott- de van egy nagyon olcsó és masszív babakocsi márka a Bergon. Neki az volt, és 100 ezerből az egész kijött, mózes, autóshordozó, pelenkázótáska, esernyő, lábzsák és nagyon könnyű volt tolni, de nehéz volt súlyra. Sok helyen le vannak árazva, azt is gondold át, akarsz e vele bevásárolni- én pl soha!, akarsz e tömegközlekedni, mert 8-10 hónapos kortól elég egy masszívabb esernyőkocsi.

Kb 20 hónapos korig fogjátok használni, tovább úgysem.

2016. ápr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Végül Bebettot vettünk, még nem avattuk fel, de nagyon tetszik. Nagy hely van benne, még télen is jó lesz a mózes, és nagyon könnyű kocsi. Köszi a választ mindenkinek
2016. ápr. 18. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!