Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke babakocsit ki hol...

Stokke babakocsit ki hol vett, és mennyiért?

Figyelt kérdés
2016. máj. 10. 09:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
xploryt vettem, használtan egy csoporttársamtól, 3résszel meg mindennel. 120-ért minden kiegészítővel (esernyő, napernyő, stb)
2016. máj. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi,és meg voltál elégedve vele?Utólag is ugyanezt választottad volna?
2016. máj. 10. 10:42
 3/12 anonim ***** válasza:

igen, meg vagyok vele elégedve, de még csak 3 hónapja használjuk. nem az xploryt vettem volna amúgy, hanem a cruisit, mert nekem jobban tetszik az külsőre, de amúgy ugyanolyan tologatásra, próbálgattuk azt is a boltban.


amit szeretek: lépcsőzés, fordítható elemek, állítható tolókar, a tolókarra rá lehet támaszkodni padkáknál, nagyon hasznos, könnyű az elemeket le és felvenni, magasan van benne a bébi, a napernyője tényleg használható módon állítható


amit nem szeretek: számomra nehezen összecsukható, ha autóba teszem, ha bevásárolni akar az ember, nem elég nagy a táskája (de én nem szoktam ezzel sosem nagybevásárolni)

2016. máj. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Mi a Brendonban vettük, sport+mózes+hordozó+téli-nyári szett, elég borsos ára volt, és nem is használtuk sokáig.
2016. máj. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
utolsó mennyiért vettétek,és milyen okból nem használtátok sokáig?
2016. máj. 10. 14:08
 6/12 anonim válasza:
71%

Első két gyerekünknél Xploryt használtunk. A mostani Xplory akkor jelent meg, szóval még elég borsos ára volt a kiegészítőkkel együtt, de megmondom őszintén, fogalmam sincs, pontosan mennyi lett a végösszeg, mert akkor rendeltük meg a bababútorokat is, plusz apróságokat is vettünk.


Most a lányunknál Crusit használunk, a Mamas and Papasnál vettük a kiegészítőkkel együtt, a végösszeg 1m körül volt.

2016. máj. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%

Szia! Mi 2 hete vettük meg még pocakban van a babónk! Azért választottuk ezt mert mindenki jókat mond róla és nekünk is szimpatikus volt! Brendonba vettük mivel árral együtt kérdezted leírom pontosan!

Sportrész váz: 298.000Ft

Mózeskosár: 63.000Ft

iZiGo Modular hordozó: 94.990Ft

Cumisüvegtartó: 5.900Ft

Napernyő: 13.990Ft

Stokke pléd:13.990Ft

Pelenkázótáska: 33.900Ft

Összesen volt 514.770Ft

Elég borsos ára volt de szerintem megérte aligvárom hogy végre kipróbálhassuk:) Bármi kérdésed van nyugodtan írj privátot!

Boldog Babavárást:)

2016. máj. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

4. vagyok! Valahogy nagyjából abban az árban vettük, ahogy az egyik utánam lévő válaszoló is írt, de tételesen így nem tudom már felsorolni, tekintve 2,5 éve vettük és blokkal együtt adtuk el. Az dereng, hogy az alap szett kb. 300 000 Ft volt. (Bár mi akkor vettük meg a babaszoba bútorait is, tehát nagybevásárlás volt.)

A lényeg, nekem külsőre tetszett, de a mózesrész például nekünk nagyon hamar kicsi lett, és mivel a tolókarnál kissé osztott, a leányzónk ezt nem szerette. Ezen kívül elköltöztünk, és itt nem olyan jók az utak, nem volt túl kényelmes tolni. Másodsorban a leányzónk (aki augusztusi), márciusra kinőtte a mózest, és májusra a hordozót is. Így nem volt praktikus egy kis csomagterű női kocsiban vinni a gyermekülést, plusz a komplett kocsit, mert akkor már nem tudtam bevásárolni. Inkább vettünk egy ugyanilyen minőségű babakocsit (Concord), ami viszont jól összecsukható volt, és jobban is bírta az itteni utakat, pedig nem nagy kerekű. Szívfájdalmam, hogy nagyságrendileg fél millió Ft-ot költöttünk rá, és félár alatt tudtuk eladni. Ha lesz kistesó, tuti nem veszek még egyszer Xploryt.

2016. máj. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,sokat segítettetek :) ment a zöld kéz.
2016. máj. 11. 21:30
 10/12 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanaz mint a 8-as válaszoló.

Az egész szettet megvettem a Brendonban kb 2 éve, piros színben.

A mózest nálunk is kb 5 hónaposan kinőtte véglegesen- fiú- a hordozót szintén.

Az autóba ki berakás nekem irtó nehéz volt.

14 hósan vettem egy sportbabakocsit, a Mamas and Papasnál asszem Armadillo City. Azzal meg voltunk elégedve.

Ahogy az előttem hozzászóló írta, a hordozó már 95. ezer forint vagyis az autóshordozó. Én anno- két éve kb- még 73 ezer-ért vettem.

95 ezret biztosan nem adnék érte, akkor sem ha alapvetően olyan 45-65 között vannak jó hordozók.

Én is kb 1/3-al olcsóbban és ajándékokkal,l lábzsák, esernyő, pohártartó, nyári huzat, birkaszőr télire- adtam el az egész cuccot, egy kínai nő vette meg Amszterdamba küldtem az ebay-en.

Nem érte meg, bár nagyon könnyű volt tolni, és szerettem de így utóla nagyon szívom a fogam a kidobott pénz miatt.

Legközelebb nem venném vagy csak a sportrészt ami 300-és se mózest se autóshordozót nem ettől a cégtől vennénk.

2016. máj. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!