Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke babakocsit ki hol...

Stokke babakocsit ki hol vett, és mennyiért?

Figyelt kérdés
2016. máj. 10. 09:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Magyarországon nagyon nehéz árában, vagy legalábbis nem irtó nagy ráfizetéssel eladni a Stokke Xplorykat. Én két kísérlet után feladtam mert az egész cuccért, 300- sportrész, 60-mózes, 75-autóshordozó, 75 birkaszőr télire, 13 napernyő, 33 lábzsák, 50 ezer nyári huzat, alig 200-at akartak adni és azt is sokallták, pedig egy horzsolás sem volt rajta. Pohártartóm is volt kb 6500 ért, meg pokróc ami nem csúszik le az kb 14 ezer. Majdnem 700-ra jön ki és 200-at ajánlottak érte...

Nevetséges, és 13 hós használat után mi már árultuk.

Az én csomagtartóm is irtó picike volt, így nekem az esernyőkocsi jobb volt minden szempontból.

A másik nagy bukás a szék volt....Arról nem is mondok semmit, de aki jót akar magának elkerüli messzire.

2016. máj. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Brendonban.

A Mamas and Papasnál rendelni kell többnyire nincs készleten, csak a kiállított darab, és akár 3 hónap is a rendelési idő (legalábbis nekem ezt mondták nem rég)

2016. máj. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!