Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik jó autóshordozó ami...

Melyik jó autóshordozó ami 9-18 vagy 9-36 kg-ig van és az ára is megfizethető?

Figyelt kérdés

2016. máj. 18. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:

hordozó 0-13-ig van, 9 kilótól már autósülés kell.

nézd meg a teszteket, az alapján érdemes választani

2016. máj. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mekkora a gyermek. A 9-26-os egy 1 évesnek még nem megfelelő. Nagyon nagy neki az ülés. Én a hordozó után, egy 0-18-as dönthető ülést vettem. Mivel sokat utazunk, sokat is aludt a kocsiban, meg 5 hósan cseréltük az ülést, mert a hordozót hosszra kinőtte. Így fontos, volt hogy döntött legyen még az ülés. 2 éves volt amikor vettünk egy 9-36-os ülést. Ez már addig jó lesz amíg kell a feneke alá valami... mivel állítható a fejtámla. Most 7 éves, nem tartom cikinek még az ülést. Én a magasítót nem tartom biztonságosnak. Amíg tudja használni addig ülésben ül. Bár már nem sok kell a 150 cm.-hez. (135 cm most).
2016. máj. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia. Nekem most 5 hós a kicsi de sokat viszem autóval, majd őszre akarok neki egy új ülést addigra kinövi a hordozót. Az 0-18 kg-ból milyen típust vettél?
2016. máj. 23. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!