Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Sport babakocsi vásárlási...

Sport babakocsi vásárlási tanácsok, mire érdemes figyelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sport Babakocsi vásárlás előtt állok, s van néhány dolog, amivel kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni. Egy nagyobb babának lenne, mindjárt 20 hónapos, de elég nagy, olyan 3 éves formának felel meg.


Az egyik ilyen az ülés mérete.

Mennyire fontos a mélység? Hogy döntsem el, h amit kinéztem az jó e? Most kb 21 centis van, az most jó, de néztem egyet, ami csak 20, egy másik meg 25. Nem szeretném bepasszírozni a babát.

Aztán az ülés szélessége. Mi az, ami keskenynek számít? Hány centi legyen még kábé a kocsi széle és a baba oldala között, h télen is jó legyen?


A másik nagy dilemmám az ülés donthetosege. Hevederes állítás nekem még elég idegen, de nem tudom hogy csak megszokás kérdése, h hevederrel vagy gombbal döntöm e?


Illetve az ülés szöge. Az egyik nézett kocsi majd 90 fok teljesen ültetve. A masik hevederes ettől messze van, olyan 110 fokot zár be. Mennyire kényelmes ez vajon egy babának? Árt e valamit a hátának?


Nagyon köszönöm!



#babakocsi #sport babakocsi #dőlésszög #ülésmélység #babakocsi háttámla
2016. máj. 29. 09:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!