Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hónapos a kisbabám, elkezdjem...

4hónapos a kisbabám, elkezdjem a hozzátáplálást? Stokke babakocsi. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok.A babám 4hónapos,nyugodt,mosolygós,jó kedvű csajszi.Mindenki azt mondja körülöttem,kezdjem el hozzátáplálni,ne csak szoptassam.De én nem szeretném,mert van tej bőven,husis,gyönyörű kislány.A védőnő is megemlítette már,de én ellene vagyok.Szerintetek kezdjek el hozzátáplálni vagy megvárhatom a 6.hós korát legalább?

A másik kérdésem az lenne,hogy ti mikor váltottatok át a babakocsi sport részére?Stokke Xplory babakocsink van,ahogy telik az idő,a babám egyre jobban érdeklődik.de jön a tél lassan,a hideg,a mózes mégiscsak jobban véd.Szerintetek váltsak vagy még korai?Köszönöm előre is.



2013. okt. 26. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
A babakocsit nem ismerem.A hozzátáplálásról annyit hogy ha ilyen sok tejed van akkor nem kell elkezdeni a hozzátáplálást.Elég 6 hósan megismertetni az ízeket.Az anyatejnél nincs jobb étel és ital.Ameddig ennyire szépen fejlődik felesleges.
2013. okt. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Megnéztem a babkocsit.Nagyon szép!Lehet hogy áttenném a mózesből mer már érdeklődnek és unalmas hanyatt vagy hason feküdni.Ilyenkor már minden érdekli őket.Jól be lehet takarni aztán meg úgyis jön a bundazsák,overál ami tetszik.Ha nem ülteti nagyon akkor szerintem nincs akadálya hogy áttedd.
2013. okt. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kíváncsicska ***** válasza:
80%
A babakocsiról nem tudok nyilatkozni.A hozzátáplálással én is megvártam a 6 hónapot. Hallgass a saját ösztöneidre,ne csak most később is.
2013. okt. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Mèg ne kezd el a hozzàtàplàlàst,felesleges ha van tense,ràèrsz 6 hònaposan adni elôszôr neki.Az enyém is 4hònapos szopizik szèpen van tejem,eszem àgàban sincs mèg adni neki màst.A vèdônôm sem javasolja,azt mondta ràèrünk!
2013. okt. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem ilyen kocsink van. Én mindkét kicsimet akkor raktam sport kocsiba amikor már egyedül tudott ülni. 8-9 hónapos korukba, az enyémek júniusiak, tavasszal ültek be a rendes kocsiba.

Hozzátáplálást szerintem ne kezd el. A tejcsi a legjobb nekik ebben a korban, mi nem kezdtük 6 hónapos kor előtt. A glutén miatt mondják mostanában a mielőbbi kanalaztatást. Azt biztos, hogy ha elkezditek a kanalazást a tejcsi csökkenni fog.

2013. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se kezdd még el a hozzátáplálást. Ha van tejcsi, akkor fél éves koráig elég neki, ráérsz utána kóstóltatni. Gondolj csak bele, mi táplálóbb, az anyatej, vagy egy reszelt alma? Szóval még feleseleges. Ha tápszeres lenne, az más.

Ne hallgass ebben a mindenki körülöttem-re.

2013. okt. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne hallgass másokra! Tudományosan is ezerszer bizonyították, ha a baba szépen fejlődik, 6 hónapos korig a hozza taplalas inkább ártalmas, mint előnyös, mivel a tejednél gazdagabb, tökéletesebb és vitamindúsabb táplálék nincs a babad szamara! Masok ezt régi berögződésből mondogatják, nincs megalapozva semmivel.Az 5. Hónap közepe fele már meg lehet próbálkozni egy pici almalevel pl. 16 honapos kisfiam makk egeszseges, fél éves koraig csak anyatejes volt, es azóta is szopik. Jó egészséget!

Egy anyuka sorstársnő és 6. Hetes kismama egyben ;-)

2013. nov. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is pont 4hós a fiam, és mi már felváltva használjuk a stokke sportrészét meg a mózest. Ha ébren van, akkor a sportrészben megyünk ide-oda, teljesen ledöntve, hogy tudjon nézelődni. Ha pedig hosszabb sétára megyünk, akkor a mózesben utazik, hol hason, hol hanyatt:) mi vettünk a sporhoz bundazsákot is, és arra gondoltam,ha hideg van, abban tökéletesen elvan. Picit nagy még, de sebaj:) hozzátáplálást még én sem kezdtem el.6hónapos koráig várok.
2013. nov. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!