Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babahordozóba szoktatok...

Babahordozóba szoktatok textilpelust, plédet tenni?

Figyelt kérdés

Vettünk babahordozót, van benne egy újszülöttszűkítő is, de azon filózom, ha beleteszem a babát, nem volna-e kényelmesebb neki, főleg így nyáron majd, ha egy pelust vagy plédet még teszek alá. Viszont így újszülött "állásban" nem sok hely van az alsó és felső övkiállás között.

Ti ki szoktátok még bélelni? Ha igen, hogyan?



2016. máj. 29. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, nyáron tettünk bele pelenkát. Egyrészt ha izzad a pici felszívja a nedvességet, másrészt a hordozó anyaga erős, durva anyag, nem akartuk, hogy a finom bőrét kidörzsölje.
2016. máj. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én nem bélelgettem, bevallom...a huzat mosható, ő meg ugye úgyis ruhában van, nem volt szó arról hogy ráizzad a műszálra a kis bőrével. de lustaság volt ez igazából, ha bélelgeted, az a legjobb.
2016. máj. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem, hogy elég dúrva az anyaga, viszont hogyan lehet úgy kibélelni, hogy az öv ahol kijön a válla mögött, meg a popója alatt, ne gyűrje fel a pelust?
2016. máj. 29. 20:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy nem lehet úgy kibélelni, nem lenne neki kényelmesebb, sőt. Adj vékony pamutruhát a gyerekre. Kidörzsölni meg amúgy sem fogja. :)
2016. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Soha nem tettem, eszembe se jutott. Kellemes tapintású anyaga van a babakocsink összes részének, és mind mosható. Nem tudom mennyivel lenne kényelmesebb még egy réteg a háta alá 30 fokban...
2016. máj. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tettem. De őszi baba volt, szóval a bőrével nem igazán érintkezett eddig.

Nem igazán tudom, hogy lehetne kibélelni, max ha szétvágod a textilpelust formára, hogy illeszkedjen. És lyukakat csinálsz oda, ahol az öv kimegy. Másképp szerintem csak gyűrődne a baba alatt.

2016. máj. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!