Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Baby Merc Q9 multifunkciós...

Baby Merc Q9 multifunkciós babakocsit használt már valaki? Megvan vele elégedve, milyen a véleménye róla?

Figyelt kérdés
Ahol találtam ilyen kocsit, ott csak rendelni lehet, árban nagyon jó, viszont a helyszínen nem lehet kipróbálni :(
2016. jún. 3. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen!Nekem Q9 Deluxe-om van és imádom! Millió tartozék, kiváló(!) minőség, szép kivitekezés. A sportrészről nem tudok még nyilatkozni, még mózesezünk, de már nem sokáig! Az autós hordozója is tökéletes. Nagy, robosztus kocsi, nem könnyű emelni lépcsőn. Igaz, más kocsit nem emeltem életemben, így nincs összehasonlítási alapom. Összességében nagyon meg vagyok vele elégedve. :)
2016. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
56%

nekem ez van: [link] és én is nagyon imádom, gondolom a "nagytesóval" sem lehet gond!:) Könnyű tolni, jó nagy, könnyen kezelhetőek a részei és a sportrész is jó.

Amikor én rendeltem, felhívott előtte egy pasi, hogy fixáljuk a rendelést, esetleg kérdezz rá, hogy mi a teendő, ha mégsem válna be

2016. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1# vagyok, csatlakozom a 2#-hez, tényleg rendkívül fordulékony, nagyon jól kormányozható a Baby Merck! Mi néztünk élőben duplájába kerülő kocsikat, szerintem se kivitelezésben, se tudásban egy grammal nem előzték meg a Q9-et!
2016. jún. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!