Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Abc design cobra első kereke...

Abc design cobra első kereke másnak is akadozik?

Figyelt kérdés

Elakad a fűben,egy kanyarnál,olyan mint ha ki akarna törni.

Ez mennyire normális? [link]

Pont így,de ez nem defekz,mert tömör kereke van.Segítsetek!!!!

Csatolok egy linket:



2016. jún. 6. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
A miénk kereke nem akadozik, ez nem normális. Pont, hogy azt imádom benne, hogy a 3 kereke miatt nagyon könnyü navigàlni. Mondjuk mi még csak közel 4 hónapja használjuk.
2016. jún. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hmm...Nekünk is ilyen kocsink van, és a kezdetektől fogva előfordul ilyen jelenség. Keresztbe áll az első kerék, de szinte csak akkor fordul elő, ha a levegőben van és úgy teszem le a földre, pl. padkáról lefelé és felfelé menet. Egyébként jól irányítható, ha végig a talajon marad. De ezek szerint ez nem normális. Az első válaszolót kérdezném, hogy ha a talajról felemeli az elejét, akkor se történt az első kerékkel még ilyesmi? Mondjuk nálam már nem gyakori, mert tudom, hogy erre figyelni kell, így a padkákról, lépcsőkről háttal jövök re többnyire.
2016. jún. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen.

Én nagyot csalódtam benne, mert azt hittem, hogy árkon-bokron átmegy, de egy sima murva is kifogott rajta :(

Eladtam 3 hetes korában

Azóta Quinny buzz 4-el járunk, na az TÉNYLEG ÁTMEGY mindenen, még egy nagyobb patkára sem kell felemelnem az elejét, felmegy simán....bár félve vettem meg, ebben nem csalódtam.....

2016. jún. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az elsőtől szeretném megkérdezni,hogy újjonnan vettétek a kocsit?Mert mi használtan,és azt vettem észre,hogy az újabb típusoknak vastagabb az első kereke.Hátha ez az oka.Minden esetre ma felkeresek egy szervízest.
2016. jún. 8. 06:21
 5/7 A kérdező kommentje:

Az utolsónak pedig:

Mi is néztük a buzzt,nagyon tetszik.De a 7 hónapos lánykám már most kitölti teljesen a sport részét,ezért nem mertem megvenni.

2016. jún. 8. 06:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk sosem akadt el pedig pár érdekes terepet megjárt már. Mi újonnan vettük, már a második gyerkőcöt is kiszolgálta, 5 év folyamatos használat után sincs semmi baja, mi teljes mértékben meg voltunk/vagyunk vele elégedve.
2016. jún. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok, újonnan vettük tavaly decemberben. Kicsi patkán gond nélkül tolom fel-le. Ha nagyon nagy akadály van (pl az orvosunknál patka és azon egyböl dupla lépcsö, amin egyszerre kéne feltolni) és nagyon nagy ivet kell emelni rajta ott van, hogy befordul az elsö kerék. Ez viszont normális, mined elöl 1 nagy kerékkel rendelkezö kocsival ez megtörténhet. De ehhez tényleg nagy akadály kell, mi csak az orvosunk bejáratánál találkoztunk eddig ilyennel.
2016. jún. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!